מדיטציה עובדת. אין ספק בכך כיום. אם ברצונכם לעזור לעצמכם ואף להתחיל קריירה חדשה, אשר הצלחתה מוכחת חזור והוכח, אתם מוזמנים להגיע אל קורס מדיטציה. מעוניינים במידע מקיף, מילוי קצר של הטופס המקוון יביא לכם את ההמלצות על מוסדות לימוד נבחרים במחירים שווים לכל כיס!

לנשום. כל הזמן אומרים לנו לנשום? אז מסתבר שלא ממש. ולא כמו שצריך. אנו נושמים בצורה חלקית מאוד ובצורה אשר לא ממלאת לנו כמו שצריך את הריאות ואת כל תאי הגוף, אשר זקוקים לחמצן אשר נכנס אל התאים בגוף. מדיטציה היא דרך נפלאה להגיע אל הנשימות העמוקות והטובות, אשר יחזקו נפשית ופיסית כאחד את הגוף שלנו.

וזוהי רק ההתחלה. למעשה מדיטציה מלמדת אותנו לעשות הפסקה מהיום יום, לתת לגוף ולנפש שלנו מנוחה, להתנקות מכל הלחצים ובכך להגיע אל שלווה ורגיעה, אשר למעשה מרפאה את הגוף. קורס מדיטציה יעניק לכם את כל הכלים להירגע.

הנושא מעניין אתכם? אתם בהחלט מוזמנים לנסות. מלאו את הטופס המקוון ואנו נשוב אליכם עם פרטים מלאים בנושא קורס מדיטציה. הכל אפשרי. זה חינם זה פשוט והכל בשיחה אחת קצרה!

סוגי מדיטציות:

מדיטציה טרנסנדנטלית- מדיטציה אשר מתרגלים בסביבות עשרים דקות בבוקר ובערב. יושבים בצורה נוחה עם עיניים עצומות ומנסים להגיע אל מצב של נינוחות. לנסות לא לחשוב על שום דבר.

מדיטציית וויפאסנה- שתיקה והתבוננות מוחלטת, הקשבה לגוף, ריפוי מתחים, ניקוי רעשים ומחשבות. הדבר יביא לריכוז ופריצת מחסומים. זוהי מדיטציה אשר נערכת בין שבוע לחודש. כאשר בזמן זה רוב היום יושבים ומתבוננים פנימה.

מדיטציית האום- מדיטציה אשר בנויה בשניים עשר שלבים. אנו מנסים להביע את מגוון הרגשות שלנו באמצעים של ריקוד ותרגילים ביו אנרגטיים, באמצעות מפגשים וקיצוניות של הבעת רגשות. בסופו של דבר אנו נגיע אל שקט פנימי.

יש עוד המון סוגי מדיטציות, כאשר המקור של רובן הוא בהודו. ניתן בהחלט לשלב קורסים של מדיטציה שונים. העיקרון המנחה של כולם זה ניקוי הרעשים בראש שלנו, מציאת שלווה פנימית, אשר מנקה אותנו ונותנת לנו איזון של גוף ונפש.

הרוח הנפש הגוף:
קורס מדיטציה מעניק חוויה רוחנית גופנית ורגשית לכל מי שמעוניין ברכישת טכניקות המשפרות את איכות החיים.  המדיטציה פותחת צוהר להתבוננות פנימית שלנו אנו, ושל המכלול ההופך אותנו למי שאנחנו ותורמת לנו במציאת שלווה ורוגע בתוך מרוץ החיים המטורף בו אנו נמצאם.

על צ'אקרות ואורח חיים:
שימוש במדיטציה ככלי לחיים החל עוד בעידן העתיק, והאסכולה הייתה ועודנה היום, כי יכולות המדיטציה הן כה רבות עד שהאדם העוסק בהן יגיע להארה או לתובנות בנוגע לאורח חייו והדרכים לשפר אותו, שיפור תפישת החיים הכוללת, התורמת להתפתחות האישית, להתמודדות עם הקשיים שמערימים עלינו החיים.

זוהי פילוסופית חים שלמה ומי שמתרגל מדיטציה זוכה לפגוש את עצמו מהמקום הפנימי ביותר שלו, כל אחד למקומות אותם הוא בוחר לקחת בתרגול.

תפישת חיים מחודשת:

לימוד המדיטציה הוא מענג ותורם בקירוב אנשים אליהם עצמם, מאזן ומחבר את הגוף אל הנפש ומאפשר הבנה מעמיקה יותר של סיטואציות בחיינו, אותם נוכל לשנות ולשפר. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ואישיות, באווירה נעימה ונינוחה והתרגול הוא בקצב המותאם לכל אחד באופן אישי.

על מנת להגיע אלינו. כל אשר אתם צריכים לעשות זה למלא את הטופס באתר ואנו נשוב אליכם עם יתר הפרטים של קורס מדיטציה במחירים משתלמים, כיצד זה עובד, ימים, תאריכים ועוד! בואו לקבל את כל הפרטים ללא כל התחייבות!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here