רוצים לדעת לעומק איך מצליחים ארגוני ענק לתפעל את רשתות התקשורת ותעבורת הנתונים העצומה שלהן? חושקים בקריירה המשלבת אתגר, יצירתיות, כישורים טכניים ואפשרויות תעסוקה רבות? קורס MCSA להכשרת מנהלי רשתות תקשורת הוא המקום בשבילכם!

בעולם העסקים – ובעולם ההייטק יותר מבכל מקום אחר – מידע הוא נכס שערכו לא יסולא בפז. אנו צוברים אותו, מפתחים אותו, רוכשים אותו ומוכרים אותו ולשם כך, אנו נעזרים ברשתות תקשורת המתבססות על מערכות ממוחשבות מתוחכמות.

כדי שארגונים גדולים יוכלו לפעול ביעילות של מכונה משומנת, רשתות התקשורת שעליהן מסתמך כל אדם בארגון חייבות לתפקד ללא דופי. על פעילות סדירה זו, תכנונה, שיפורה, תפעולה ואחזקה, מופקדים מנהלי הרשתות, שלאיכותיים שביניהם קיים ביקוש מתמיד בשוק העבודה.

אוהב לנהל דברים?
תמיד אהבתם רשתות ומחשבים. עכשיו יש לכם את ההזדמנות להיות מנהלי רשתות מחשבים. תפקיד יוקרתי, אשר מבוקש מאוד עם ההתפתחות הטכנולוגית של המחשבים, טכנולוגיות המצריכות רשתות תקשורת מאסיביות, וחזקות. רשתות מחשבים כבר נהיו חלק בלתי נפרד מהעידן שלנו. בואו וקחו את המושכות לעתיד!

ישנה דרישה גבוהה מאוד למסיימי מבחני ההסמכה של חברת מיקרוסופט. קורס mcsa יכול להוות ולהתוות לכם את ההצלחה שתמיד חלמתם עליה. אנשים אשר יוכלו לנהל, לתכנן ולתחזק את רשתות המחשבים.

איך תמיד השכנה מתפארת בבן שלה שהוא מנהל רשתות מחשבים מוסמך! שתמשיך לה. אתם אוטוטו נכנסים לאותו היכל תהילה. קורס mcsa מציע לפניכם דריסת רגל בעתיד ובהווה בו זמנית. הירשמו עוד היום, ונציגי המכללות המובילות פונים אליכם!

מה לומדים?

הקורס מונה בתוכו ידע תיאורטי רחב וניסיון המורכבים בשיעורי הבית, ומטלות הניתנות במסגרת הלימודים לסטודנטים. על מנת להכינם כראוי למקומות העבודה העתידיים. בקורס ישנם נושאים רבים כגון: תחזוקה וניהול מערכות הפעלה של חברת מייקרוסופט, פרוטוקול תקשורת, אבטחת מידע, ניהול משאבי רשת ועוד.

הקורס הינו הכנה למבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית.  במידה ועברתם את מבחני ההסמכה החיצוניים של חברת מייקרוסופט, תהיו זכאים לתעודת בינלאומית בתחום רשתות תקשורת מחשבים. תחום שיהיה קיים כל עוד קיימים מחשבים בעולם.

הסמכה מטעם קורס MCSA:
קורסי MCSA מכשירים טכנאי ומנהלי רשתות בסביבת מייקרוסופט הנפוצה ברמות הגבוהות ביותר, ותפקידם להכין את המעוניינים למבחני ההסמכה הבינלאומיים.

קורס MCSA נלמד לאורך 200-300 שעות בממוצע, במשך מספר חודשים ועד שנה, במהלכן לומדים הסטודנטים באופן עיוני ומעשי ומקבלים את הכלים הדרושים לעבודה בתחום.

מתעניינים בניהול רשתות ברמה גבוהה? רוצים ללמוד את התחום מהטובים ביותר?
אנחנו יודעים כמה מסובכת יכולה להיות משימה למציאת קורס טוב במחיר הגיוני, לכן ריכזנו עבורכם את תכניות הלימוד שיכינו אתכם לבחינות ההסמכה באופן הטוב והמעמיק ביותר.

רוצים להגיע לדובדבן שבקצפת- אל מבחני ההסמכה לmcsa של חברת מייקרוסופט? ובכן הצעד הראשון שלכם מתחיל אצלנו באתר! הירשמו ושלחו את הטופס המקוון ותתרווחו, מוסדות הלימוד יחזרו אליכם ללא דיחוי!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here