אין ספק כי רפלקסולוגיה היא שיטה נהדרת לטיפול בבעיות בריאותיות וגם נפשיות רבות. לימודי רפלקסולוגיה כבר הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם. רוצים גם אתם לדעת יותר על התחום? פנו אלינו בטופס המצורף ואנו נשוב אליכם עם הפרטים המחירים וייעוץ חינם.

עיקרי הרפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא למעשה שיטה של טיפול אשר מחברת בין הגוף אל הנפש. כלומר, אם אנו חלשים נפשית הדבר בהחלט ישפיע גם על מצבנו הפיסי. הטיפול ברפלקסולוגיה נעשה דרך כפות הרגליים. המטפל לוחץ ומעסה מקומות שונים בכף רגלו של המטופל ומגיע על פי הפילוסופיה של הרפלקסולוגיה, אל כל האזורים בגוף. למעשה כל נקודה בכף הרגל מתייחסת אל מקום אחר בגוף. למשל, המוח נמצא בקצות האצבעות, ובלחיצה על האזורים הללו אנו נשפיע על המוח. אך כמובן שזוהי דוגמא קטנה. למעשה שני הרגלים יחדיו מייצגים את כל הגוף ואנו יכולים למעשה למטפל בכל אחד מאיברי הגוף דרך כפות הרגליים. שוב, באמצעות לחיצה ועיסוי של האזורים הרגישים.

רוצה ללמוד עוד? התחום מעניין אותך? אין שום סיבה שלא תוכל להפוך למטפל בשיטת הרפלקסולוגיה. אתה מוזמן ואף את מוזמנת ליצור קשר כאן דרך האתר שלנו ואנו נשוב אליכם בהקדם עם כל הפרטים על לימודי רפלקסולוגיה בישראל.

רפואה מערבית מול רפואה אלטרנטיבית:
כיום רבים האנשים אשר סומכים את ידם ברפואה האלטרנטיבית. כיום יש הבנה עמוקה ביותר ביכולת של הרפואה האלטרנטיבית לתמוך ברפואה המערבית ואף לטפל בבעיות אשר הרפואה המערבית לא מסוגלת לפתור. הרפואה המערבית בהחלט טובה יותר כאשר נקלענו לקרב יריות ונוצר לנו חור אשר צריך טיפול מיידי, אך כאשר יש לך מיגרנה, הרופא המערבי ייתן לך כדור, ולמעשה יגרום לך להיות תלוי לאורך כל החיים בתרופות, ומעת לעת תהיה זקוק אף להגדיל את כמות התרופות כי הגוף כבר יתרגל לכדור.

בשיטות הטיפול מהמזרח הרחוק אין טיפול בסימפטום, אלא יש צורך להבין מדוע הסימפטום מופיע, וכאשר מבינים את שורש הבעיה, בה מטפלים ולמעשה יש סיכוי גדול יותר כי נוכל לפתור את בעיית המיגרנות. וזוהי רק דוגמא קטנה אחת מיני רבות.

כיום רופאים מערביים רבים משלבים את אומנויות הטיפול וכמובן לימודי רפלקסולוגיה הם אחת האופציות הטובות ביותר לטיפול. זוהי כיום לא מילה גסה. ההפך הוא הנכון. לימודי רפלקסולוגיה הוא משהו אשר יקדם כל אדם באשר הוא. בעיקר באם הוא מעוניין להפוך למטפל. טיפול בשיטת הרפלקסולוגיה הוכחה כשיטה אשר עובדת, שיטה אשר פותרת בעיות רבות לאנשים, אשר הרופאים לא הצליחו לעזור להם.

קורס רפלקסולוגיה
הטיפול הרפלקסולוגי לא פולשני ומאפשר לטפל במחלות דרך הריפוי הטבעי שנמצא בגופנו. בעזרת הבאת הגוף לרוגע ולאיזון קורים בגוף תהליכים שונים וביניהם שיכוך כאבים.
בטיפול הראשוני עלול הגוף להגיב קצת שונה כי הטיפול חדש ואינו מוכר לו אולם אחרי שהגוף מתרגל הטיפול מניב תוצאות  ועוזר לטפל במגוון בעיות רפואיות ומצבים נפשיים ,בתנאי שכל הבדיקות תקינות והאדם בריא פיזית.
ע"י לחיצה והנעה של אזורים בכף הרגל ניתן לטפל במצבים של אנרגיה חסומה שלא זורמת וכך על ידי פתיחת החסימות לרפא מחלות שונות. תחושת הרוגע במהלך הטיפול משפיעה חיובית על החולה ובכך מאפשרת לרוב את הצלחת הטיפול.

קורס ללימודי הרפלקסולוגיה הינו קורס הפותח בפניכם אפיקים מעניינים וחדשים ונותן לכם לראות דברים בפרספקטיבה קצת שונה ואחרת. זה פותח אתכם לדרך קצת אחרת ושונה לטיפול במחלות ובעיות דרך המאמינה כי אין דבר שהגוף אינו מסוגל לרפא בעצמו.

נושא הרפלקסולוגיה הוא עמוק ונרחב. על מנת ללמוד עליו עוד, אתם מוזמנים למלא את פרטיכם ואנו נשוב אליכם במיידי עם פרטים מלאים על תוכנית הלימוד, על שעות הלימוד, על מגוון האופציות העומד לרשותכם בבואכם ללימוד את נושא הרפלקסולוגיה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here