קורס אופיס הוא הבסיס. תוכנה שכל מי שרוצה או זקוק לעבודה עם מחשב חייב לדעת להשתמש בתכנה זו. 

תכנות המחשב החשובות ביותר כרוכות יחדיו בחבילת אופס. כתיבה בתכנת WORD, עיצוב מסמך ועריכתו, טבלאות בתכנת אקסל, מצגות פאוור פוינט, תרשימים ארגוניים, תרשימי זרימה, תכנת שיתוף תמונות, דואר אלקטרוני, יומן, רשימות תפוצה – הכול זה אופיס.

קורס אופיס – לא זזים בלעדיו… אנשי המקצוע שלנו ימליצו לכם על מקומות וקורסים שיכניסו אתכם אל עולם המחשבים בדלת הראשית ויתנו לכם כלים חיוניים בכל תחום שתבחרו לעבוד בו באמצעות מחשב. אל תהססו פשוט הקליקו ותתחילו ללמוד!

קורס אופיס הוא, הלכה למעשה, קורס להכרת המחשב. הוא מקנה ללומדים אותו כלים בסיסיים לשימוש ביתי פרטי וגם לשימוש מקצועי. תכנת אופיס של חברת מייקרוסופט נחשבת לתכנה הפופולארית ביותר בתחום המחשבים.

אופיס היא הא'-ב' של שפת המחשבים. לימודה עשוי להוציא אתכם אל שוק העבודה. גם מי מכם שחצו זה מכבר את גיל 50 יכולים ללמוד אופיס ללא קושי ולחוש את הסיפוק העצום שתקנה להם ידיעה ושליטה בה.
אצלנו אין מכשולים. יש אתגרים. אצלנו אין מחסומים.אצלנו מתגברים עליהם וזורמים. המומחים שלנו מתמצאים לא רק במחשבים אלא גם בפחדים של אנשים מפניהם….

הערך המוסף של הלימוד: 
מלאו את הטופס המקוון וקבלו שפע של מידע שימושי שיסייע לכם לבחור את סוג הקורס ואת מיקומו על-פי הרצונות והצרכים שלכם. המומחים שלנו זמינים וערוכים לסייע לכם בייעוץ ובהכוונה. גם מי שאינם בקיאים בשפה האנגלית ואולי בעיקר הם ימצאו בתכנה זו, שכולה בעברית, סיבה מספיקה (ותירוץ אחד פחות לדחיית הלימוד או להימנעות ממנו) להתחיל ללמוד .

הלימוד בקורס מעשי וחווייתי. הוא מבוסס על התנסות והפעלה עצמיים של התוכנות, תוך פיקוח והשגחה מתמדת של המורים בקורס. מי שמעודם לא ניסו ללמוד את רזי המחשב עשויים לגלות שהלימוד לא רק חשוב ומעניין אלא מרתק ,מאתגר וחווייתי.

חברות וחברים: ההפסקה הסתיימה. עולים כיתה, אל כיתת המחשבים. כדי להעשיר את עולם התוכן שלכם אתם מוזמנים ללמוד תוכנה שתעשיר את עולמכם ותאפשר לכם להציע עצמכם בשוק העבודה. הירשמו בטופס המקוון באתר ושיהיה בהצלחה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here