רוצים להעביר אנרגיות מועילות לעולם ולאנשים החיים בו? הגעתם למקום הנכון! כל מכוני הלימוד המציעים לימודי רייקי במתכונות לימוד המתאימות לכולם- צרו עימנו קשר לבירור מחירים, מועדים והטבות לנרשמים דרך האתר. 

רייקי הינו תיעול אנרגיות על ידי למידה של סמלים וכלים העוזרים לתעל את אנרגיית היקום. שיטת הטיפול ברייקי מבוססת על הגישה ההוליסטית ברפואה הסינית, בה גוף ונפש אחד הם. זרמי אנרגיה עוברים בכל ישות שהיא, זרמים אלה משפיעים על הגוף והנפש ומבטאים את מצבו.לעיתים נוצר מצב של חוסר איזון הגורר בעקבותיו מצוקות נפשיות או גופניות, ועל ידי איזון ברייקי ניתן לטפל בחוסר איזון ולהשיבו למצב מאוזן.

מה זה אומר לימודי רייקי?
הלימודים מכשירים את המטפל העתידי להשתמש בעצמו בצינור מוליך של אנרגיית חיים החובקת את כולם. המטפל מעביר אנרגיות חיוניות מן היקום למטופל ועל ידי מילוי המטופל ובנייה משותפת של אנרגיות השאיפה היא ליצור איזון מחדש. חשוב לציין שהמטפל אינו מעביר את האנרגיות שלו אל קהל המטופלים, אלא הוא משמש במוליך, צינור, המתעל את אנרגיית היקום אל המטופלים. הוא מהווה גורם מגשר ומקשר.

איך לומדים רייקי?
לימוד רייקי יכול להתבצע במספר רבדים כאשר ברמה הבסיסית לחיבור לרייקי וטיפול עצמי, השלב הבא הוא טיפול באחרים וקיימים שלבים המאפשרים לתלמיד ללמד תלמידים אחרים.

לימודי רייקי מאשר ריפוי ברמה הפיזית, הרוחנית והנפשית כאחד. חיזוק המערכת החיסונית, קיצור משך המחלה באופן משמעותי, טיפול בפחדים, חרדות ודיכאון, שחרור כעסים ושכלול היכולת האינטואיטיבית.

אנשים רבים סובלים מכאבים כרוניים יומיומיים ויכולים להפיק הקלה רבה משימוש באנרגיית הרייקי . במהלך לימוד רייקי עוברים תהליכי מודעות עצמית והעצמה המאפשרים שיפור רב של איכות החיים.

אין צורך באמונה על מנת ליהנות מאנרגיית הרייקי. עובדה שילדים ובעלי חיים מגיבים היטב לאנרגיה זו ונהנים מיתרונותיה הרבים. ילדים חשים היטב בתהליך הריפוי ומבקשים עוד ועוד מאנרגיה מופלאה זו.

העניקו לעצמכם מתנה נפלאה ובחרו בדרך של ריפוי, רוחניות ובריאות טובה. בחירה בלימוד רייקי הינה בחירה של שינוי ורצון לחיות ללא ההשפעה המגבילה של דפוסי וטראומות העבר.

הלימודים מקנים את הכלים הטובים ביותר ללמוד רייקי  ואף ללמד. מלאו את הטופס שבאתר ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליכם ברגע קבלת הפנייה! התחילו כבר עכשיו לתעל את העתיד הטוב בשבילכם!

תכנית הלימודים:
קורס רייקי מורכב מכמה שלבים של הכשרה.
רייקי 1 – הסטודנטים למדים ריפוי בתודעה בהעצמת רייקי. טיפול במגע המאפשר ריפוי עצמי או מטופלים אחרים.
רייקי 2 – בוגרי רייקי 1 לאחר תרגול במשך תקופה, טיפול מרחוק המאפשר ריפוי עצמי או מטופלים אחרים.
רייקי 3 – מאסטר רייקי. הסטודנטים בסיום רייקי 3 מוכשרים להוראת לימודי רייקי ולימוד שיטת הרייקי, והופכים למורים מקצועיים היכולים ללמד את השיטה.

איזון דרך אנרגיה:
שיטת הרייקי משיגה בעזרת אנרגיות היקום איזון מחודש במטופלים ואף המטפלים עצמם. ללא כוח פיזי או אפילו ריקון אנרגיות של המטפלים כלל וכלל. לימוד רייקי כולל הכשרה להיות מטפל ולמי שמעוניין להתקדם בשיטת הרייקי אף להגיע להכשרה להוראת הרייקי.

התחילו ללמוד את המקצועות המובילים ברפואה משלימה- קורסים מובילים בתחום הרייקי כל השלבים ועד לרמת מאסטר רייקי! קבלו הצעות מחיר ומידע רחב ומקיף מנציגי מוסדות הלימוד!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here