רוצים לקחת קורס נטורופתיה? לשלב נטורופתיה בלימודים? אנחנו נדאג לאתר עבורכם את מוסדות הלימוד המעניקים ומשלבים לימודי נטורופתיה בתוכנית הלימוד שלהם פנו אלינו כעת ואתם בדרך להגשים את חזונכם!

נטורופתיה מהי?
נטורופתיה הינה מניעה בצורה טבעית. נטורופתיה מהווה בסיס עיקרי בתחום הרפואה המשלימה. שיטה המשלבת שימוש חכם והוליסטי בטבע הקיים, בדרך של תזונה ואורח חיים המקנה אמצעי מניעה למחלות אשר עלולות לתקוף את הגוף. הגישה העיקרית הינה שיש אפשרות למניעת מחלות ולכן אין צורך לרפאן. הגישה הרווחת בשיטת הנטורופתיה הינה שגוף האדם מסוגל לרפא את עצמו על ידי אבחון ומציאת הגורמים המונעים מהגוף לטפל במחלה אשר פקדה את המטופל, ולאחר מציאת הגורמים המטפל ינסה לנטרל אותם ובכך להחזיר לגוף את היכולת לרפא את עצמו.

בואו להרגיש נפלא בגוף ובנפש, בואו ללמוד מקצוע לחיים, לקבלת מידע נוסף, המלצות על מוסדות לימוד נבחרים והצעות מחיר נפלאות. כל הפרטים שאתם צריכים לדעת מחכים לכם אצל צוות היועצים שלנו.

נטורופתיה כרפואה משלימה:
השימוש בנטורופתיה כהשלמה לטיפולים קונבנציונאליים היות כי לימודי נטורופתיה מעניקים ידע נרחב בתחומי אנטומיה, פיזי ופתולוגיה של גופינו.

העקרונות המנחים את הנטורופתיה מתייחסים ראשית לבטיחות המטופל. אין לפגוע בו ולטפל בו בצורה שתאפשר מינימום סיכון. הרעיון העיקרי הינו לטפל בגורם המחלה, במחולל שלה, ולא לטפל בתסמינים. היות והגוף צריך "ללמוד" להגן על עצמו, לרפא ולמנוע מעצמו להיות חולה. טיפול בתסמינים לא יתרום לו לזהות את המחלה. כל מטופל הינו גוף ונפש ויש לטפל בו בכלים טבעיים כמכלול עצמאי. לכל מטופל ישנה דרך משלו.

לימודי נטורופתיה :

הלימודים נמשכים עד 4 שנים. הסטודנטים אשר לומדים במהלך שנותיהם את תחום הנטורופתיה לומדים לשלב בצורה חכמה בין הרפואה המערבית ונטורופתיה כרפואה משלימה, ולהיעזר במגוון שיטות טיפוליות ואבחון כגון: אבחון דרך כף הרגל, בטן, קריאת שפת הגוף, עין ועוד סוגים רבים של יכולת אבחון. תפקידו העיקרי של הנטורופת לכוון ולהדריך את המטופל חזרה אל הבריאות הראשית והראשונה הנמצאת בגופו. בלימודים ילמדו טיפול דרך תזונה, טיפולי מגע, שימוש בכלים ותנועה, שמנים מן הטבע, הוליזם, השגחה על היגיינה, צמחי מרפא ועוד שלל תחומים ושיטות.

השתלבות בעתיד:

בוגרי לימודי תחום הנטורופתיה יוכלו להשתלב בתפקידים בתחומי רפואה משלימה או לעבוד כנטורופתים פרטיים. ישנם מוסדות לימודים המאפשרים לימודים בשעות אחר הצהריים כהתאמה לאורח חייהם של הסטודנטים אשר בחלקם עובדים, בעלי משפחות ומאפשרים למי מאלו השואפים להפוך למטפלים שעות למידה נוחות. את תחום הנטורופתיה ניתן לשלב עם המון תחומי טיפול ושיטות מגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בבתי חולים ובקופות חולים ואף במרפאות פרטיות. ההשתלבות בשוק העבודה ההולך וגדל בתחום הרפואה המשלימה מהווה כר נוח ומזמין את דור לומדי הנטורופתיה הבאים.

ועוד מידע:
להיות מודע לעצמך זה חלק חשוב בנטורופתיה המאמינה שדבר זה מביא לריפוי המחלות. הטיפול אינו גורם נזק והמטופל צריך לקחת אחריות על חייו כאשר הנטורופת מהווה עבורו רק מדריך ומנחה בדרך להחלמה מלאה.

הנטורופתיה דוגלת להחזיר את האיזון המלא לכל המערכות בגוף. לגוף לוקח זמן להתרגל לשינוי והוא חווה משבר אך ברגע שהגוף לומד לשחרר רעלים ולרפא את עצמו הוא בדרך הנכונה להחלמה.

האנשים הפונים לנטורופתיה הם בד"כ אנשים בעלי מודעות ששומרים על בריאותם ויודעים שגוף זה משהו שצריך לשמור עליו לאורך זמן , פונים גם אנשים שסובלים מבעיות והבינו כי הרפואה הקונוונציונאלית לא תביא להם ישועה וכי הפתרון אינו בלקחת תרופות ואנשים שאינם מצליחים להירפא. לא אחת ישנו שילוב בין הנטורופתיה לרפואה הקונוונציונאלית.

אחד מעקרונות הנטורופתיה קובע כי מחלה זה לא דבר רע ובסופו של דבר תביא לאיזון בגוף בכך שנלמד מה טוב לנו ומה לא ונפיק ממנה לקחים חיוביים. עלינו להיות תמיד קשובים לגופינו כי רק אנחנו יודעים מה טוב לנו.

הנטורופתיה מטפלת באמצעות מגוון רחב של טיפולים בתחום הרפואה האלטרנטיבית כאשר לכל מטופל מותאמת השיטה שטובה לו. היא מטפלת באמצעות תזונה נכונה וטבעית, צמחי מרפא, תוספתו מזון כמו ויטמינים ומינרלים, פרחי באך- העוזרים לגוף להירגע, טיפול במגע כמו: שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד וכמובן מודעות גוף ונפש.

בואו להוביל את העתיד- לימודי נטורופתיה בדיוק עבורכם. בררו כבר עכשיו לגבי מסלולי לימוד בתחום הנטורופתיה, מלגות, השוואות מחירים! כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם ולקחת חלק בהווה שיוביל את העתיד!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here