היום זה היום של שארית חייך, זה הזמן לטפל בעצמך, זה הזמן לעזור לחבריך ובני משפחתך. והכול בצורה פשוטה ויעילה מאוד. לימודי הילינג יעשו עבורך את העבודה. בואי והירשמו כעת באתר וקבלו את כל הפרטים שישנו את חייכם לעד.

הילינג עוסק בעולם הרוח ומתאים בעיקר לאנשים שהינם רוחניים במהותם ושניחנו ביכולות מיוחדות כדי לעזור לעצמם ולאחרים. ההילינג עובד על ריפוי באמצעות אנרגיה.

כיום, בזמנים שבהם אנו מתחברים יותר אל התת מודע, אל הרוחניות אשר טמונה בכל אחד ואחת מאיתנו, זה זמן טוב מאוד לבדוק אופציה של קורס הילינג, אשר באמצעותו נוכל לקדם את עצמנו – נוכל להרגיש שלווים וטובים יותר. אנו נוכל לעזור להקל על מכאובים פיזיים ונפשיים בצורה שהיא בהחלט פשוטה ביותר.

אין בשביל מה לחכות. פשוט מלאו את הטופס המקוון ואנו נשוב אליכם עם כל הפרטים המלאים אשר קשורים בנושא לימודי הילינג ותוכלו להתחיל את חייכם בצורה נכונה ובריאה.

קורס של הילינג בהחלט יכול לפתוח לנו צוהר להבנת העולם האנרגטי בו אנו חיים, להבין איך דברים יכולים לזרום בצורה פשוטה ונינוחה, החיים שלנו יכולים לנוע קדימה, בצורה חיובית מאוד.

מהו הילינג?
הילינג – מאנגלית, לרפא. אנו מעבירים אנרגיות טבעיות אל המטופל דרך המטפל, וכל זה ללא שום דבר חיצוני. באמצעות ההילינג המטופל וגם המטפל יכירו את עצמם טוב יותר גם נפשית וגם רוחנית.  כל אדם למעשה יכול להפוך להיות הילר. באמצעות לימודי הילינג אנו יכולים לראות מקום כואב אצל המטופל שלנו ולהניח את היד שלנו על האזור הכואב והכאב יירגע, הכאב לעיתים גם יחלוף ממש. ההילר לומד להשתמש ולשלוט באנרגיות שלו, ולהעבירם למטופל.

ההילר:
כאמור כל אדם יכול ללמוד להיות הילר. כל אדם יכול ללמוד לזהות את האנרגיות שלו ולהעבירן בצורה פשוטה למדי אל המטופל שלו. הילר יקבל הדרכה והסמכה בבית הספר ויוכל להתחיל לעזור לחבריו, למשפחתו ואף להחליט לטפל באנשים בצורה מקצועית. הכל אפשרי.

אנו נלמד לאזן בין הגוף לבין הנפש באמצעות האנרגיות שאנו מעבירים. זהו אנרגיה אשר לא זקוקה לתרופות, אלא רק לאהבה ומגע. אהבה הוא בהחלט הכוח המניע אותנו ובאמצעותו אנו יכולים לרפא.

אילו נושאים תלמדו בלימודי הילינג?
במהלך הלימודים תלמדו על חסימות אנרגטיות בגוף האדם וכיצד ניתן לפתוח חסימות אלו, גוף האדם ומבנהו האנרגטי, שדות אנרגיה, דמיון מודרך, טיפול עצמי, טיפול באנשים שנמצאים רחוק, ראייה אנרגטית, ריפוי באמצעות צבעים, ריפוי באמצעות צלילים ועוד.

ההילינג מרפא באמצעות שדות אנרגטיים. ההילר הינו בעל כוחות מיוחדים ויכול לרפא כאבים, בעיות ומחלות על ידי העברת אנרגיה גם אם היא נעשית מרחוק. כדי שהטיפול יצליח המרפא חייב להגיע לשדה האנרגטי של האדם בו הוא מטפל באמצעות כוחות וכלים העומדים לרשותו כמו: תחושות אנרגטיות, ראייה על חושית ועוד. אדם שמתעסק בהילינג הינו אדם בעל מודעות עצמית ברמה גבוהה במיוחד.

באמצעות האנרגיה הקיימת בקוסמוס אנו יכולים בעצם לרפא תחלואים שונים ולהגיע למצב שבו הגוף יהיה מאוזן וכך גם הנפש. אנרגיה זו בעצם מניעה את העולם כולו ובאמצעותה ניתן לפתור דברים.

האם כל אחד יכול ללמוד ולעסוק בהילינג?
כל אחד יכול ללמוד ולצבור ידע מעניין וחוויתי בקורס אולם לא כל אחד שלומד הילינג הוא בעל יכולות רוחניות לעסוק בהילינג ולטפל בעצמו או באחרים ובכדי לעסוק בכך צריך להיות רוחני ברמה גבוהה ובעל יכולות וכוחות אנרגטיים מיוחדים שלא כל אחד ניחן בהם. אנשים שניחנו בכוחות אלו יכולים לגלות את עצמם ואת היכולת שלהם לעזור ולרפא את עצמם וגם את האחרים.

זה הזמן להתחיל. בואו וחוו את המקצוע הנהדר והיעיל של ההילינג. זה הזמן להעיז, זה הזמן לבוא ולהכיר את עצמכם טוב יותר. באפשרותכם למלא את הטופס המקוון ואנו נשוב אליכם עם יתר הפרטים המחירים הייעוץ והקורסים הטובים ביותר בתחום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here