הצטרפו למאות גולשים מרוצים שבחרו לגשת לבחינות הבגרות האקסטרנית והשתמשו במדריך לבחינות הבגרות האקסטרנית שלנו. הצעד הראשון להצלחה ולציונים מעולים נמצא ממש כאן.

תלמיד אקסטרני הוא תלמיד אשר לא סיים 12 שנות לימוד בבית הספר, או סיים כתה י"ב בבית ספרו אולם לא ניגש לאף בחינה מבחינות הבגרות בבית ספרו. כמו כן, תלמיד אקסטרני (מהמילה הלועזית "אקסטרנל"- חיצוני), הוא תלמיד הלומד במסגרת ביתית ולא פוקד את בית הספר כלל. בגרות אקסטרנית נועדה לתלמידים אלו.

כיום קיים מבחר רב של בתי ספר ומכונים שנועדו לשפר ציוני בגרות ולהכין לבחינת בגרות מלאה, אם יש צורך כזה.

רוצה לעבור בחינות בגרות? רוצה לדעת איך עושים את זה? זקוק לקורס הכנה ממוקד, באמצעות מיטב המורים? רוצה קרוב לבית? את כל התשובות לשאלות אלו ועוד, תמצא באוסף המלצות שריכזנו במיוחד עבורך. מלא פרטים עכשיו ואנו נציג בפניך את כל האופציות בתחום בגרויות אקסטרני, מחירים, תהליך, נושאים וכל מידע נוסף.

יתרונות וחסרונות הבחינה:
תלמיד אקסטרני יכול להיבחן במסגרת בחינות אקסטרניות, אשר הינן זהות לחלוטין לבחינות האינטרניות למעט העובדה שתלמיד אקסטרני לא מקבל ציון מגן כפי שקיים אצל האינטרני. משמעות הדבר היא כי תלמיד אקסטרני, יקבל בתעודת הבגרות שלו את הציון אותו קיבל בבחינת הבגרות עצמה.

על נבחן אקסטרני למלא תיק הנקרא "תיק נבחן חיצון" בשלוחת הבחינות של משרד החינוך. לאחר שביצע צעד זה, יוכל התלמיד לגשת לבחינת הבגרות, ללא תלות בבית הספר.

ישנם שני מועדים לביצוע בגרות אקסטרנית: מועד קיץ- בחודשים מאי- יולי ומועד חורף- בחודשים ינואר- מרץ. לפרטים נוספים על מחירים ייעוץ הטבות ומידע נוסף פנו אלינו לקורסי הכנה מתאימים.

פורטל study4u מציע לכם מגוון קורסים מובילים להשלמת בגרויות בפריסה ארצית. אנחנו סקרנו עבורכם את כל הקורסים הקיימים בארץ: לפי איכות המורים, כיתות הלימוד, מחירים, תנאי קבלה, הטבות ועוד. בפנייה מהירה אל היועצים שלנו תוכלו ליהנות מכל המידע בשיחה טלפונית מקיפה שתאפשר לכם לצעוד אל עבר העתיד כבר היום.

בדקו את מועדי הקורסים והבחינות, כאשר לוח הבחינות המלא מוגש לכם און ליין, אתם יכולים להיערך לקראתן תוך ניצול מיטבי של הזמן ושל המשאבים האחרים העומדים לרשותכם.

טיפים ללימוד חומר רב בעל פה לפני מבחני בגרות 

– לימוד פרקים הכוללים תתי סעיפים רבים – דמינו אסוציאציה מסוימת שתזכיר לכם כל סעיף וחברו מהאסוציאציות סיפור. דרך נוספת, חברו שם הכולל מילה אחת או צירוף מילים אשר כל אות בו תזכיר לכם את תחילתו של תת סעיף אחר.

– אם אתם רוצים לשלוף מהמוח סיפור מסוים בנוגע לדמות היסטורית למשל, המציאו סימן אחד מצחיק אותו תשלפו מהסיפור על הדמות. הסימן יזכיר לכם את הסיפור כולו.

– כתבו פתקים קטנים עם נקודות של חומר שלא הצלחתם ללמוד בקלות ותלו אותם בקרבת שולחן הלימודים, כך תוכלו להציץ בהם מדי פעם במהלך היום עד שתזכרו אותם לחלוטין.

– שינון מצוין של החומר לקראת מבחני בגרות מושג לאחר 3 חזרות על החומר בכללותו. הקריאה הראשונה היא איטית ומעמיקה. הקריאה השנייה נועדה לתרגל את יכולת השינון, ובחזרה השלישית עליכם לתרגל את שליפת החומר במהרה.

– עברו על טופסי בחינות בגרות משנים קודמות ובדקו האם אתם יכולים לענות על השאלות הנשאלות שם בקלות. שאלות החזרה הללו יפנו אתכם במהרה אל החומר שאתם מתקשים לזכור אותו.

– שננו חומר בקול רם – דיבור על החומר במילים שלכם יהפוך אותו למובן יותר ולכן יהיה קל יותר לזכור אותו. הדיבור גם עוזר ליכולת הריכוז והמיקוד שלכם בלימוד לקראת מבחני בגרות.

זה הזמן לבדוק את כל מה שכרוך בבחינת בגרות אקסטרנית. אנו נשמח לעזור ולהביא בפניך את כל ההמלצות והמידע אשר יעזרו לך לצלוח בשלום את מבחני הבגרות בלי הרבה מאמץ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here