מעוניינים להיות חלק מקבוצה יוקרתית ואיכותית, בואו ללמוד איתנו  בקורס שיצעיד אתכם לעתיד. היועצים שלנו כאן לכוון אתכם לקורס הנכון ולהעניק לכם את כל המידע והפרטים שאתם צריכים בכדי להתחיל ברגל י מין.

לימודים לקראת קבלת תעודה בתחום ניהול, תחזוקה של  רשתות תקשורת מורכבות ומערכי נתונים  – פיתוח, עיצוב והטמעה של מודולים בבסיסי נתונים. המומחים שלנו יכוונו אתכם אל הקורס המתאים לכם. כבוגרים בעלי ידע בתחום פיתוח בסיסי נתונים, ניהול  ואבטחת מידע בתקנים המחמירים של מייקרוסופט.

 מדוע כדאי ללמוד בקורס? הקורס יעניק לכם יכולת להתמודד עם מכלול נושאים ודרישות בתפעולן, בתחזוקתן ובניהולן של רשתות מייקרוסופט. 

קורס MCITP– נא לפתוח יומנים:  
הקורס יעשיר אתכם במידע ובידע מקצועי בתחום חשוב ומרתק. כבוגרי הקורס תוכלו להציע עצמכם כמועמדים ראויים ובעלי סיכויים ירחיב לכם את האופק התעסוקתי.

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון משרות ותפקידים בתעשיית ההיי-טק המתפתחת, הפותחת בפני המוכשרים מניפת אפשרויות מרהיבה בתחומים שונים  המחייבים ידע שהם רכשו בקורסים השונים של מייקרוסופט.

קורס MCITP- שער הזהב לכסף הגדול:  
הקורס מתחילים בטיפוס מדורג בשלבי סולם היוקרה וההכנסה בשורה של תפקידים. גם מי  שמתחילים ממשרה זוטרה-ביחס עשויים להגיע בתוך שנים אחדות לתפקיד מנהלי פרוייקטים בכירים. תעודת ההסמכה הבינלאומית, הכרוכה בעמידה במבחן של החברה, מאפשרת לכם ניידות ואפשרות לעבוד במספר רק של ארצות.

 קורס MCITP– חבל לא לנסות:
על מנת למצוא את הקורס המתאים לכם אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו. הם ייעצו לכם באיזה קורס כדאי לכם ללמוד (יש קורסים ברמות שונות) היכן כדאי ללמוד וכיצד רצוי להתכונן לקראת שיחת ההיכרות והייעוץ עם נציגי הקורסים השונים.  חשוב לברר האם אתם עומדים בדרישות הסף הנדרשות או אמורים להשלימן.

חשוב שתהיו בעלי שליטה באנגלית, גישה למחשבים ובעלי חשיבה מתמטית, סדורה ושיטתית, אבל לא פחות חשוב – רצון, עניין, מוטיבציה ואמונה בכוחכם וביכולתכם ללמוד תחום שעשוי לשנות את חייכם.

באנגלית זה עשוי להישמע ולהיקרא יותר משכנע:
מדובר בקורס מקצועי שמכשיר את בוגריו להשתלב בשוק מתקדם, חדשני, שניתן להימנות עם פורצי הדרך שבו בפרויקטים חשובים. האתגר המקצועי עצום. האופק התעסוקתי פתוח, בלתי  מוגבל. גם הכסף אינו שיקול משני. באנגלית זה נשמע עוד יותר טוב…

רוצים להצטרף אל אחת המשפחות היוקרתיות בעולם – משפחת מייקרוסופט?, השאירו פרטים ונשמח להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here