רוצים לעמד, לאייר ולגרף? קורס אילוסטרייטור הוא הקורס המושלם עבורכם! איור, עיצוב גרפי ועימוד הם רק חלק מהנושאים אותם תלמדו בקורס המקיף בתחום! רוצים לדעת עוד? היכן לומדים? מתי נרשמים? אנחנו כאן בדיוק לשם כך.

תוכנת אילוסטרייטור –
תוכנה זו היא חלק ממכלול תוכנות המגיעות בערכה מבית היוצר Adobe. המעצב הגרפי העושה שימוש בתוכנה זו מעניק לעצמו את היכולת למקסם את חדות המוצר הגרפי אותו הוא יוצר. בייחוד בתחום עיצוב באנרים. ניתן להתרשם מערכה זו המכילה תוכנות פוטושופ, אינדיזיין, אקרובט פרו ואילוסטרייטור. שילוב תוכנות אלה מעניק למעצב הגרפי ארגז כלים מושלם לכל תחום הגרפיקה ויישומה.

אוהבים לנעול נעלי אולסטאר? אז אתם בטוח תאהבו ללמוד ולעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור! תוכנת העיצוב הטובה ביותר בתחום האיור ועיצוב המילים! מחייכים לעצמכם? מצוין! עכשיו כל שנותר לכם הוא פשוט להירדם ללימודי אילוסטרייטור.

מדוע אילוסטרייטור – 
בלימודי קורס אילוסטרייטור ניתן להבין את "המדע" העומד מאחורי תוכנה זו. הגרפיקה הנוצרת בעזרת תוכנה זו מאפשרת עבודה גרפית בהגדלה מקסימאלית ו/או הקטנה מקסימאלית של תמונה במחשב מבלי לפגוע באיכות התמונה. התופעה המוכרת והדואבת של הגדלת תמונה ובהייה בריבועי הפיקסל הנוצרים מדירה שינה מרובינו. אך מעצב גרפי העושה שימוש בתוכנת אילוסטרייטור ישן טוב בלילה.

קורס בסיסי ומתקדם – 
ישנם קורסים בסיסיים החושפים לראשונה את התלמידים אל תוכנת האילוסטרייטור. למי מאלו המגיעים עם רקע בפוטושופ החיים יותר קלים, היות והממשק בתוכנות דומה מאוד, ומאפשר הרגשת המשכיות ביניהן. בין היתר קורס אילוסטרייטור משמש להכרת והעמקת הידע והניסיון בתחומי איורים, ציורים, סלוגנים, לוגו, שלטי חוצות, פוסטרים, שלטים, טקסטיל,טיפוגרפיה, מדבקות, ספרים, מגזינים, פליירים, מארזים וכיו"ב. ניתן לראות כי תחומים רבים נכנסים תחת לימודי אילוסטרייטור.

שתי וערב – 
תוכנות עיצוב וגרפיקה משולבות אחת בתוך השנייה, ומעניקות בסיס יציב לשיפור, יצירה ושדרוג המציאות בה אנו חיים. אנו זקוקים לגרפיקה בכדי שתוכל לעזור לנו לראות את המציאות אותה אנו רוצים לראות. קשה לתאר את עולמנו ללא מעצבים גרפיים יצירתיים, התורמים את מנת חלקם לאנושות. למידת גרפיקה מאפשרת לכם לתת דרור לרעיונות המפעמים בליבכם, להמציא יש מאין, לשנות דעות, ליצור אשליה של מציאות. מעצבים גראפיים הם העיניים והתמונה אותה העיניים רואות.

אילו סטריי טור? מה זה? איך אפשר לקרוא את זה? אההה! אילוסטרייטור! בואו ללמוד את התוכנה שאי אפשר לעבוד בלעדיה בתחום גרפיקה ממוחשבת! התחילו ללמוד כבר עכשיו, העניקו לעצמכם יתרון על מעצבים אחרים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here