מחפשים דרכים לשרטט את דרככם במעלה הקריירה? לימוד אוטוקאד מציע לכם הזדמנות להתוודע לתוכנה מתקדמת ופותחת דלתות מקצועיות רבות. זה לא עוד קורס. זה ה – קורס. על כך יעידו ויגידו כל בוגריו. קורס אוטוקאד מיועד לקהל ייעודי גדול ורב. צרו עמנו קשר באתר וקבלו מידע על הקורס שיעלה אתכם לליגה של הגדולים!

בקצרה:
תוכנת אוטוקאד היא תוכנת שרטוט המשמשת ליצירת דימויים תוך שימוש באלמנטים של דו ותלת מימד.
השימוש בה, בתחומים בהם נדרש שרטוט הוא מבוקש ביותר כמו למשל בתחום האדריכלות, ההנדסה, העיצוב התעשייתי, אדריכלות נוף ועוד.

התוכנה מעניקה כלי נוסף לאנשי מקצוע מתחומים רבים, ובהם עיצוב פנים, אדריכלות, עיצוב פנים, הנדסה, אדריכלות נוף, שרטוט ועוד. ומה המשותף לכולם? הצורך בשימוש בתכנה דו ממדית ותלת ממדית במגוון התחומים – אלה שצוינו כאן ואחרים.

קווים לשרטוט הקריירה:
לימודי אוטוקאד מאפשרים רכישת כלים ומיומנויות עבודה תוך שימוש בתוכנה על מנת להגיע לדיוק מרבי בשרטוטים הדורשים זאת כמו שרטוט מבנים באדריכלות, שרטוט מוצר בתעשייה ושרטוט חלל בעיצוב פנים, כל זאת בשימוש בדו מימד ובתלת מימד המאפשרים דיוק והבנה מרבית של האובייקט המשורטט.

שימוש בתוכנה זו משפר לאין ערוך את העבודה ומאפשר השתלבות מקצועית מהירה בתחומים רבים הדורשים הבנה בתוכנה.

קורס אוטוקאד נותן מענה מקצועי נדרש לאנשי מקצוע רבים. היכולת להסתייע בו במגוון רב רחב של תחומים עשויה להעיד על חשיבותו. נשמח לסייע לכם לבחור את הקורס המתאים לכם, גלשו באתר והיווכחו!

לפני שנכנסים לרזולוציות השונות של התכנה ולסוגיה השונים (לכל תחום מיועדת ומיוחדת תכנה ייעודית לו) חשוב לציין, כי לימוד בתכנה בשימוש במחשבים מאפשרת להתרשם מכוחה ומעצמתה, בעיקר בתכנה התלת-ממדית.

האפשרות להבנות על צד המחשב את מלוא ממדיותם של המבנים והפרטים האחרים המוצגים בתכנה מקלה על הלומדים להבין את משמעותה.

קורס אוטוקאד – קורס פותח אופקים תעסוקתיים:

בקורס הבסיסי לומדים שיטות לשרטוט מדויק, פקודות ליצירת אובייקטים, עזרי שרטוט, עקרונות של עבודה בשכבות, עריכת גיליונות והדפסה מתקדמת, שימוש בבלוקים, הגדרת נתוני הדפסה, תפריטים ופקודות, העתקת שרטוט, שרטוט לתל ממדי, פקודות לשינוי, עריכה ושכפול אובייקטים, שילוב גרפיקה בשרטוט, שינוי תכונות אובייקטים, שרטוט קווים וקשתות ועוד.

קורס אוטוקאד מקנה ומנחיל למשתתפיו ידע מקצועי מגוון ועשיר. בשל ההיצע הרב של מוסדות לימוד חשוב לקבל מידע מפורט ולהשוות בין הקורסים השונים. כדי לא ללכת לאיבוד בתוך ההיצע העצום – אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו שיעשו לכם סדר ויכוונו אתכם לבחירה נבונה ומושכלת, על-פי השימושים והמטרות שאתם מגדירים.

ומה לגבי תנאי קבלה ללימודי אוטוקאד?

די בידע בסיסי באנגלית ובשרטוט על מנת לקיים את תנאי הסף הנדרשים לקבלה לקורס.

ולסיכום? כדאי כדאי:

קורס אוטוקאד מומלץ לכל מי שמעוניין לפתח את עצמו בתחום בו הוא עוסק ודורש שרטוטים מדויקים והדמיה של המוצר, מבנה, או חלל, בדו מימד ובתלת מימד.

הלימודים מכילים תכנים כמו הפעלת התוכנה, אובייקטים בדו מימד, טכניקות שרטוט, עיבוד אובייקטים הבנת המימד השלישי, עבודה עם פונטים וטקסט, עבודה עם שרטוטים מקצועיים, עבודה עם משטחים, תכנון נקודות מבט, מניפולציות גרפיות בתלת מימד ועוד.

קורס בתכנת אוטוקאד הוא קורס מקיף מן המסד ועד הטפחות. הוא מיועד לכם, שיודעים כי אין קיצורי דרך ואין עיקופים. בוגרי הקורסים שלנו יוצאים לדרך חדשה ומרתקת, אל עבר אופק תעסוקתי ורוד ומבטיח.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here