אם אתה מעוניין ללמוד שפת תכנות מרתקת ומאתגרת? אם אתה מעוניין להכיר שפות תכנות נוספות? בוא להשתלב באחד ממסלולי לימוד java הטובים ביותר ברחבי הארץ. לקבלת פרטים והצעות מחיר ללא תחרות צרו עימנו קשר באתר בהקדם האפשרי!

לימודי java היא לימוד של שפת תכנות מחשבים המעניקה למתכנתים את האפשרות ליצירת אפליקציות בצורה עצמאית. למעשה כל אדם גם ללא תואר אקדמי במחשבים יכול להצטרף וללמוד את שפת התכנות ג'אוה ולעסוק בתחום.

אם אתם מעוניינים לקבל המלצות על בתי ספר איכותיים, מחירים משתלמים ומסלולי לימוד java מרתקים, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר ברגע זה ואנו נשמח לסייע לכם בכל שאלה בכל עת!

מהי שפת ג'אוה?
שפת ג'אוה היא שפת תכנות אחת מהפופולאריות ביותר ברחבי העולם. שפת תכנות זו מיועדת עבור שימוש בטכנולוגיות אינטרנט שונות. במהלך קורסי הג'אוה השונים מקבלים הסטודנטים ידע וכלים לפיתוח תוכנה ואפליקציות אינטרנטיות.

לימוד java – תוכנית לימודים:

קורס java יקנה לכם כלים להכיר את שפת תכנות זו ולהכשיר אתכם בכתיבת אפליקציות תוך תרגול והתנסות בכלים חדשים.

הוא מתאים למתכנתים המיודעים עם שפות תכנות כגון c או cobol אולם גם מתחילים בעולם התכנות יכולים ללמוד תכנות בסיסי וממנו להמשיך ללימודי שפה זו.

במהלך לימוד java  מקבלים הסטודנטים ידע נרחב בנושאי לימוד שונים הכוללים תכנות מונחה עצמים, שימוש במסדי נתונים, שולחן עבודה J2SE פרטיים וקבוצתיים, ג'אוה EE, עקרונות מערכות הפעלה, מחרוזות ומערכים, ליבה ג'אוה פרטיים וקבוצתיים, מבוא לשפת ג'אוה, מבנה השפה, ממשק גרפי, תזמון תהליכים, גישה למסדי נתונים בעזרת JDBC ועוד.

קורסי הג'אוה השונים מעניקים תעודה המאפשרת להשתלב במקומות תעסוקה רבים כמתכנתים או כמנהלי ג'אוה.

משך הלימודים:

קורסי ג'אוה נמשכים בדרך כלל מספר חודשים בהתאם לרמת הלימוד של הקורס ולקצב התקדמותם הכללי של הסטודנטים. יש אפשרות להצטרף ללימוד התחום בשיעור אחד או ללמוד שת שפת הג'אוה במספר חודשים.

בקורס, תלמדו נושאים כמו הכרת הטכנולוגיה העומדת מאחורי שפת java, הגדרה של מילות מפתח, עיצוב מסכים, כתיבת קודים, בניית מטריצות, בניית מערכים, תכנות מונחה עצמים, opp ועוד.

כמו כן במהלך הקורס יוקדש חלק נכבד ממנו לתרגול ולפרויקטים.

תעודת גמר ואפשרויות תעסוקה:

בתום סיום הלימודים כל סטודנט יהיה זכאי לקבל תעודת גמר של המכללה או מוסד הלימודים בו למד. בוגר קורס ג'אוה יוכל להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה כמתכנת מן המניין או לעסוק בתחום באופן עצמאי.

אם אתם מעוניינים להצטרף בהקדם ללימודי JAVA, מלאו עוד היום את הטופס המקוון באתר וקבלו מאיתנו את רשימת הקורסים בבתי הספר הטובים ביותר ברחבי הארץ במחירים מפתיעים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here