מחפשים מקצוע שיש בו שילוב של ביולוגיה וטכנולוגיה, שני מקצועות שאתם מתחברים אליהם ביותר?
לימודי ביוטכנולוגיה- השילוב המנצח בין השניים. למידע נוסף מלאו את פרטיכם ותוכלו ליהנות משיחת ייעוץ בחינם!

מסודות ההשכלה הגבוהה בארץ מציעים לכם מגוון של הטבות, תנאי קבלה שונים ולמלגות. בכדי שתוכלו לדעת היכן כדאי ללמוד, מהם התנאים לכל מקצוע והיכן אפשר תוכלו ליהנות מהטבות ותנאי תשלום נוחים, אנחנו מזמינים אתכם לעיין באתר ולמצוא תשובה לכל שאלה. לא מצאתם? פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

הביוטכנולוגיה הינו מקצוע שצבר תאוצה בשנים האחרונות. זהו תחום מדעי מרתק המשלב בתוכו תחומים כמו מיקרוביולוגיה, טכנולוגיה, הנדסה ביוכימית וביולוגיה מולקולארית וחוקר כיצד אלו יכולים להשתלב ולהשפיע על התעשייה וכיצד ניתן להשתמש בהם כדי ליצר כל מיני מוצרים חדשים בתחומי חיים שונים.

הידעתם כי הביוטכנולוגיה מנצלת תהליכים שונים שקורים במערכות הביולוגיות כדי לייצר מוצרים לתעשייה, לרפואה ולחקלאות? מסוקרנים ללמוד את התחום המרתק? השאירו פרטים בטופס המקוון באתר וקבלו את כל המידע הרלוונטי בתחום לימודי ביוטכנולוגיה!

מה תלמדו בביוטכנולוגיה?
בביוטכנולוגיה תלמדו ביולוגיה, כימיה, מתמטיקה ופיזיקה, פיזיולוגיה, וירולוגיה, מיקרוביולוגיה, ביוכימיה, גנטיקה, פרמקולוגיה גנטיקה ועוד המון תחומים הקשורים למדעי החיים.

הביוטכנולוג עוסק במספר תחומים: ביו קטליזה, בתהליכי תסיסה כדי לייצר תרופות ותוספי מזון, בהנדסה גנטית כדי לפתח דברים חדשים, בייצור נוגדנים לצורך מטרות רפואיות, בתרביות ותאים כדי ליצור תרופות וחיסונים שונים ובביוטכנולוגיה סביבתית המנוצלת בחקלאות כדי לפתור בעיות של זיהום סביבתי.

הביוטכנולוגיה הינה רבת השפעה בתחומים רבים בחיינו כמו: בחקלאות, בתעשיית התרופות, בתחום האקולוגי, באנרגיה, בהנדסת מזון ובחקלאות ימית, כאשר בעזרת שילוב של כמה דברים יחד מנסים ליצור דברים חדשים שיתרמו לאיכות חיים טובה יותר ובריאה יותר.

ומה יעשה מי שסיים את הלימודים?
מי שסיים לימודים אלו ימצא עבודה בהרבה תחומים ותפקידים: הוא יוכל להשתלב בתעשיית המזון, בתעשיית הכימיה והביוכימיה, הוא יוכל לעסוק בתחום המחקר באוניברסיטאות ועוד.

בסיום הלימודים יחויבו הסטודנטים ליישם את כל החומר שלמדו והידע שצברו ולהגיש פרויקט מחקרי הקשור בתחום כאשר את הפרויקט יצטרכו לעשות בבתי חולים, במוסדות אוניברסיטאיים ובמעבדות ורק בסיום הפרויקט יבחנו ויקבלו אישור לעסוק בתחום הכול כך מעניין ומרתק הזה.

לשלם פחות? אם יש בכוונתכם ללמוד במכללות ניתן לבקש מלגות שונות דרך אגודת הסטודנטים, קרנות, עיריות שונות ועוד, למימון שכר הלימודים או חלקו. כמו כן ניתן לפרוס את שכר הלימוד לתשלומים חודשיים שווים ללא ריבית. לקבלת מידע נוסף ובדיקת זכאות פנו אלינו עוד היום.

רוצים לדעת כיצד נוצרים ומיוצרים דברים חדשים? רוצים לדעת כיצד הטבע מנצל את הביולוגיה לטובתו? בלימודי ביוטכנולוגיה תוכלו ללמוד איך כל השיטות הנ"ל מיושמות. לפרטים נוספים גלשו באתר!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here