רוצים אינפורמציה על לימודי אנימציה? זה אינו מסובך. זו אינה אופרציה. מלאו את הטופס המקוון וקבלו את כל המידע הרלבנטי ללימוד מקצוע יצירתי שכל הדרך עליו ובתוכו סוגה בחיוכים!

אם אתם מחפשים מקצוע חמוד, אטרקטיבי, שייתן חופש ביטוי ומרחב יצירה גם לפרפרים המפרפרים לכם בבטן וגם לדמיון המשתולל לכם בראש – מה דעתכם על לימודי אנימציה ? ניתן ללמוד במספר מוסדות לימוד, בקורסי בוקר וערב, לימודי תעודה בתחום עיצוב בתנועה לסוגי מדיה רבים.

אנימציה. עולם של הבטחות ומימושים. תשתתפו בסדנאות. תכינו פרויקטים. תיצרו לעצמכם תיק עבודות ותמלאו אותו תוכן. תכינו כרטיס ביקור מוחשי. ייתכן כי יחטפו אתכם עם סיום הלימודים, לקבלת פרטים פנו אלינו כעת.

לרשותכם – קורסים באנימציה דו ותלת מימדית, אשר את תוצריה ניתן לראות (ולהתמוגג מהם) בקולנוע ובטלוויזיה ( בעיקר בהפסקת הפרסומות), בפרסום ועוד. אני מטורים ומומחים בהנפשה מבוקשים ואף נדרשים כיום במגוון פלטפורמות – תוכן ושיווק גם ייחד – במשחקי מחשב, בסלולאר, באתרי אינטרנט שונים ובמגוון מוצרים אינטראקטיביים.

אם הדחף היצירתי זורם בעורקיכם: 
אנימציה נמצאת בכל מקום ובכל תחום. תוכלו לעשות קליפים ופרסומות עם דמויות מצחיקות, עם דיבובים מדליקים, עם תנועות גוף מגניבות. תוכלו ל מזג את הטריוויאלי עם הווירטואלי וליצור דמויות מעולם אידיאלי. בוער לכם ליצור? בואו ללמוד במקום שילבה בכם את אש התשוקה…

התעשייה רעבה וצמאה לכישרונות ולכוחות יצירתיים חדשים. אולי אתם הבאים בתור? אם לא תנסו, לא תדעו. אם לא תנסו, אתם עלולים להחמיץ. אם לא תנסו – לא חבל? אתם מוזמנים לנסות ולהתנסות באנימציה.

מסלול לימודי אנימציה לתואר או תעודה:
בית ספר לאנימציה מאפשרים לסטודנטים ללמוד במסלולים שונים לתואר באנימציה או ללימודי תעודה, תוך דגש על רכישת ידע נרחב בכל תחומי האנימציה השונים ובעיקר על שלושת התחומים הבאים:

1. ההיבט הקולנועי – הכוללים לימודי תסריט, לימודי עריכה, לימודי בימוי, לימודי תנועה ומשחק ועוד.
2. ההיבט האומנותי – הכוללים לימודי ציור ורישום, לימודי איור, לימודי פיסול ולימודי עיצוב דמויות וסביבות.
3. תוכנות וסביבת עבודה טכנולוגית באנימציה – לימוד של תוכנות אנימציה לצרכים גרפיים, לאנימציה דו מימדית ותלת מימדית, לתחום עריכת האפקטים המיוחדים, מצלמה ותאורה בתוכנת סטופ מושן, תפאורה מוקטנת ועוד.

לימודי אנימציה ממוחשבת – תוכנית לימודים:
תוכנית הלימודים במסלול לימודי אנימציה ממוחשבת כוללים לימודים עיוניים לצד התנסות מעשית בתוכנות האנימציה השונות, כלים ושיטות שונים, מולטימדיה (אנימציה ממוחשבת בתלת מימד) ואנימציה ממוחשבת בדו מימד.

עד לא מזמן אנימציה הייתה נחלתם של אנימטורים בלבד, אלו היו אנשים בעלי כישרון ציור בולט במיוחד. הם ציירו והציגו את התמונות שיצרו במהירות של 16 תמונות מצוירות בשנייה, ובכך יצרו אשליה של תנועה מתמשכת. היום אותו תהליך בדיוק מתבצע על ידי מחשב ואלו העוסקים בתחום האנימציה אמורים להיות יצירתיים מצד אחד ומסוגלים להתמודד עם עבודה מול מחשב.

רוצים ללמוד להצחיק? יש לנו סבבה של הצעה עבורכם: לימודי אנימציה. המקום שבו תוכלו להזרים תנועה, להערות צבע ולצקת חיים ביצורים הווירטואליים. צרו עמנו קשר באתר לרכישת מקצוע שהוא לא רק עיסוק אלא חוויה לחיים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here