התחום הכי מבוקש בעולם! אינטרנט. כן גבירותיי ורבותיי. לימודי אינטרנט הינם הבסיס לתקשורת הקיימת בעולם. מעוניינים להעמיק יותר? בחרו את המוסדות הלימוד, מלאו את הדף המקוון ונציגיהם יחזרו אליכם חיש מהר לייעץ לכוון!

אבל כולם יודעים לגלוש..
לימודי אינטרנט יטמנו בחובם גם את כישורי הגלישה, אך יכללו העמקה לרבדים חדשים שלא הכרתם קודם. כן תחשפו לתנאים בסיסיים כמו הכרות עם מחשב אישי. לא שלום שלום, אלא ניסיון עם מערכת הפעלה של חלונות, הכרות עם  מנועי חיפוש והדרכים לחפש בהם ביעילות ומיקוד.

בנוסף תהיה למידה והתנסות במנגנון הדואר האלקטרוני, דפדפני אינטרנט. לימודי אינטרנט אינם צריכים להיות במסגרת של קבוצה רחבה, ניתן ללמוד גם בצורה פרטנית עם מורה פרטי. הכול על פי נוחות הסטודנט והעדפתו האישית.

עולם שלם נסתר מעיניכם? הייתכן? תוכלו ללמוד על האינטרנט בליווי מדריכי קבוצות, או למידה פרטנית. הגיע הזמן לפקוח את העיניים ולהכיר את ההווה בו אתם חיים. לקבלת מידע חינם וייעוץ, יש לשלוח הדף המקוון ונציגי מוסדות הלימוד ישמחו לעזור!


אינטרנט לצורך התקדמות:

ניתן לשלב לימודים בתחום האינטרנט גם לשיפור מעמדכם המקצועי, או לקדם אתכם. אפשרויות רבות עומדות. לדוגמא ניתן ללמוד אינטרנט עם דגש על מידענות- מיומנות שתחום של איסוף חומר מחקרי ותיאורטי, לארגן ולהפיץ את החומר בארגונים שונים ובמוסדות.

את הלימודים בתחום האינטרנט ניתן למצוא במוסדות רבים וגם עם מורים פרטיים. הפשטות שבאתר שלנו היא ריכוז המוסדות המומחים בתחום, ולכם נותר רק לבחור!

מהם תנאי הקבלה?

מה שיפה הוא שאין תנאי קבלה כלל וכלל! רק רצון ללמוד ולהבין את עולם המחשב, בצורתו הבסיסית ביותר. כיצד לשלוח מייל, חיפוש מידע באינטרנט, להירשם לפייסבוק, והמון נושאים אחרים, אשר לגילאים הצעירים נראים אלמנטאריים כל כך. זו הזדמנות מופלאה בשבילכם להיפטר מהפחדים, ולהתחיל להזיז עניינים בעולם החדש!

הלימוד נעשה בקבוצה, עם צוות מדריכים מקצועי ואמין. תוכלו גם לבלות עם בני גילכם, ולהכיר אנשים חדשים בנוסף.

זו ההזדמנות שלכם להכיר את עולם המחשב לעומק. לדעת מה עומד מאחורי פעולות שנראות לנו אוטומטיות כמו גלישה, חיפוש ועוד. קדמו את עצמכם מעכשיו! מלאו את הדף המקוון, הקליקו לשליחה! ואתם עולים על דרך המלך!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here