רוצים ללמוד שפת תכנות הפופולארית ביותר בעולם ואין לכם ידע קודם בתכנות מחשבים? מלאו פרטיכם באתר וקבלו מידע על לימוד html בסיסי להקניית הבנה ראשונית, על המוסדות המובילים וכל הפרטים שאתם צריכים בכדי להתחיל וללמוד.

שפה מדוברת:
html היא שפת תכנות בה המשמשת לבניית אתרי אינטרנט, עיצוב שלהם ותחזוקתם. זהו תקן מוסכם בעולם האינטרנט באשר הוא, והקודים בכל העולם הינם זהים. הביקוש ללמוד שפה זו הוא רב מאחר והאינטרנט הוא כבר חלק בלתי נפרד משגרת חיינו ואין חברה המכבדת את עצמה שאין לה אתר אינטרנט.

לימוד html בסיסי מיועד למתחילים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בשפה, והבנת מושגים ראשוניים אשר בהמשך הופכים להיות ביטויים שגורים בשפתו של המתכנת, מקנה כלים והבנה ראשונית של השפה, ומציע כלים בתכנות למי שאין לו רקע כזה, לפני המעבר לקורסים מתקדמים יותר.

בנייה ועיצוב אתרים מושכים אתכם? לא יודעים איך עושים את זה? מלאו פרטיכם ממש כאן באתר וקבלו מידע על לימוד html בסיסי לקבלת כלים בתכנות, על מוסדות הלימוד המובילים ביותר בארץ ועם מחירים בשפה ברורה ומובנת מאד.

התכנים:
בקורס רוכש התלמיד כלים ראשונים בהבנת שפת html , עקרונות השפה, בניית אתר למתחילים, עיצוב האתר, הוספת תמונות, בחירת גודל וצבע פונט,דפדפנים, מנועי חיפוש, תגיות, רשימת פקודות ועוד.

מבסיס זה יוכל כבר התלמיד לבנות אתר תוך שימוש בידע שרכש. על מנת ללמוד עיצוב מתקדם ושילוב של תמונות ואמצעים ויזואליים נוספים ועוד דרכים מורכבות, נדרש קורס המשך למתקדמים.

מחפשים שפות חדשות? פריקים של מחשבים? קורס html  בסיסי יפתח בפניכם דלת לעולם בניית אתרים בדרך הפופולארית ביותר בעולם האינטרנט. מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מידע מועיל אודות הקורס, המלצות על מוסדות לימוד ועוד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here