לימודי הנדסה רפואית קוסמים לכם? רוצים לדעת עוד על המשמעות שלהם במובן הרחב? מלאו פרטיכם באתר ואנו נשמח להמליץ לכם על מוסדות לימוד, מגוון הקורסים וההתמחויות, הפוטנציאל והיתרונות שבלימודים, המסלול , המחירים וההטבות!

מה זה בדיוק?
מטרת ההנדסה הרפואית היא לשפר את האבחון ואת השירות הרפואי תוך התבססות על טכנולוגיות חדשניות, בעזרתן מתאפשרות שיטות ריפוי חדשניות, מעקב וטיפול רפואי מתקדם.

ההנדסה הרפואית עוסקת במגוון תחומים ועיסוק מגוון כמו למשל פיתוח מערכות תקשורת המשמשות לרפואה, עיבוד אותות ותמונות רפואיים בזמן אמת, פיתוח חיישנים רפואיים אשר מוחדרים לגוף מזעור של ציוד טכנולוגי- רפואי, פיתוח תחום של הנדסת רקמות ועוד.

לימודי הנדסה רפואית מאתגרים אתכם? רוצים לדעת עוד? מלאו פרטיכם באתר ואנו נספק לכם את כל המידע הנדרש ללימודים, תנאי קבלה, אפשרויות מקצועיות בעתיד, מוסדות מובילים ומחירים מתגמלים!

התכנים בלימודים:
הלימודים מתמקדים בשני נושאים עיקרים שהם ההנדסה והרפואה. בין היתר נלמדים קורסים כגון מתמטיקה, מדעים, הנדסה,מכאניקה, פיזיקה, מערכות קליניות, היכרות עם מכשור רפואי, ועוד.

התלמיד יכול לבחור מסלול התמחות כמו הנדסת מערכות מידע רפואיות, הנדסה קלינית, עיבוד אותות רפואיים, פיתוח מערכות תקשורת לצרכי רפואה מרחוק, ועוד.

תנאי הקבלה והתואר:
תנאי הקבלה כוללים תעודת בגרות מלאה ועם מקצוע ריאלי אחד מורחב, מתמטיקה ברמה של לפחות 4 יחידות לימוד, וציון פסיכומטרי.

משך הלימודים הוא כארבע שנים כאשר בסיומם יקבל התלמיד תעודת B.Sc בהנדסה רפואית.

אם אתם שוקלים להתחיל ללמוד הנדסה רפואית אתם צריכים להיות מוכנים. להכיר את המכללות והאוניברסיטאות הטובות ביותר, לדעת יותר על מסלולי הלימוד, תנאי קבלה, מחירים ועוד. אנחנו כאן לסייע לכם ולעזור לכם למצוא את כל הפרטים בשיחת טלפון אחת וללא כל התחייבות.

אם החלטתם כי לימודי הנדסה רפואית מעניינים אתכם ורוצים להמשיך בתהליך, מלאו הפרטים באתר וקבלו מאיתנו מידע נרחב על המוסדות השונים, על תוכניות התמחות, על המרצים ועל המחירים וההטבות ועל האפשרויות הטמונות במקומות עבודה לאחר סיום הלימודים, מלאו הפרטים עכשיו ונשמח לשוב אליכם עם מגוון המלצות!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here