אם אתם מתלבטים לגבי לימודים ומעוניינים ללמוד מקצוע שיאפשר לכם לעבוד מיד בסיום הלימודים ואתם חובבי שפות תכנות, קורס Objecive C מיועד בדיוק עבורכם. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי תוכנית הקורס ותנאי הקבלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים אישיים בטופס המיועד.

בשנים האחרונות מכשירי האייפון והאייפד משרתים את כולנו ועוזרים לנו בתחומים רבים. אם אתם רוצים להשתלב בעולם דינאמי ומרתק וללמוד כיצד לתכנת יישומים שונים למכשירים הפופולאריים ויש לכם ידע קודם בשפות תכנות כמו ג'אווה או C++, אתם מוזמנים להצטרף ללימודים מרתקים של שפת תכנות נוספת, אובג'קטיב סי.

אם אתם שואפים להתפתח ולהתקדם ולהשתלב בקלות בשוק העבודה, קורס Objecive C יתאים לכם במיוחד. אם אתם מעוניינים לתאם פגישת ייעוץ ולשמוע על התכנים שיועברו על ידי מיטב המרצים בתחום אתם מוזמנים למלא את הטופס באתר ונציגנו ישובו אליכם בהקדם.

מה לומדים בקורס?
שפה זו היא שפת תכנות העיקרית שבה משתמשת אפל לכתיבת יישומים עבור מערכות ההפעלה של מכשירי האייפון והאייפד., באמצעותה ניתן לכתוב ולהעלות אפליקציות שונות. בתחילת הקורס תלמדו חומר בסיסי הכולל מונחי בסיס והיכרות עם האייפון. בהמשך, תלמדו עקרונות תכנות מונחה עצמים בשפת התכנות אובג'קטיב סי. בסיום הקורס תדעו שפת תכנות נוספת שתאפשר לכם בין היתר לפתח אפליקציות לאייפון.

תנאי קבלה לקורס:
מכיוון שאובג'קטיב סי היא שפת תכנות המתבססת על שפת התכנות סי, על מנת להתקבל לקורס objective c אתם צריכים להיות בעלי רקע קודם באחת משפות התכנות כמו ג'אווה או C++ ולהיות בעלי רקע בסיסי בשפה האנגלית.

אפשרויות תעסוקה:

בסיום הלימודים אתם יכולים להשתלב לעבודה נחשקת בתור מתכנתים ולספק שירותים בתור מתכנתים לחברה או באופן עצמאי. מכיוון שחברות היי טק רבות מחפשות מתכנתים, קל מאד למצוא עבודה בתחום עם משכורות גבוהות ואפשרויות קידום רבות למתאימים.

עדיין מתלבטים? נשמח לצרף גם אתכם לבוגרים רבים שכבר השתלבו בשוק העבודה וישמחו להמליץ לכם על הקורס. למידע נוסף ולקבלת סילבוס מפורט אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס באתר. נציגנו כבר יצרו איתכם קשר ויענו על כל שאלותיכם בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here