יש רשתות שאין בהן חורים. רשתות ביטחון. רוצים להשתלב ברשת כזאת? קורס mcse יכשיר אתכם בתחום רשתות תקשורת ומחשבים ויהפכו אתכם למועמדים מבוקשים לתעשיית ההיי טק כמנהלי רשתות. לפרטים – פנו אלינו.

יש מעט הסמכות חשובות ויוקרתיות יותר מאשר תעודת הסמכה מטעם מייקרוסופט העולמית. הקורס, שאותו ניתן ללמוד במכלות המובילות בתחום המחשבים, יאפשר לבוגריו להשתלב בתחום מאתגר ואטרקטיבי, עתיר שינויים, בתפקיד תכנות וניהול שונים.

כמו תחומים נוספים, מי מכם שמוכשרים בתחום התכנות מן הסתם יוכלו ללמוד שפות חדשות בתחום זה באתרי האינטרנט, אבל  אין ספק כי לימוד קורס MCSE  בפרט וקורסים נוספים בכלל במסגרת מסודרת, שבה מלמדים מרצים מומחים, היא המתכונת היותר מסודרת לרכישת ידע.

במכללות שבהן מלמדים מרצים שמכירים היטב את צרכי השוק ואת האפשרויות הגלומות בו לבוגרי הקורסים השונים, הסטודנטים נהנים מהמלצות ומהכוונה, לבד מהייעוץ המקצועי.

קורס mcse מיועד למי מכם שתחום ניהול רשתות, תחזוקתן ושדרוגן כמו גם בתחום ניהול תשתיות. מלאו את פרטיכם ושלחו אלינו לקבלת מידע, ייעוץ והצעות מחיר. המומחים שלנו ישמחו להעשיר אתכם במידע הרלוונטי.

הבוגרים שוחים כדגים במים:
לימודי mcse מקנים לבוגרי הקורס אפשרות לשחות בחומר כמו – סליחה אל ההשוואה הקלישאית אבל הנכונה – דגים במים. עם סיום הלימודים אתם תדעו לתפעל תשתיות  של רשתות מחשבים, תתמצאו לעומק בתחום תקשורת מחשבים, אינטרנט, שרתי דואר, תחום האבטחה ועוד.

קורס mcse יכשיר אתכם קראת בחינות ההסמכה החיצוניות לקראת קבלת התעודה המיוחלת -מוסמך MCSE 2003, מחברת Microsoft.

זהירות – אתם עלולים להיחטף!
בוגרי הקורס עתידים להיחטף על ידי גופים וחברות גדולים, לרבות חברות הייטק. חותם היוקרה, האיכות והמצוינות של החברה עתירת המוניטין מייקרוסופט הופכת אתכם למועמדים מועדפים להתקבל לעבודה בחברות המובילות במשק.

על מנת להשתכנע ביתר שאת בכדאיות הלימוד בקורס חשוב ונחשב זה תוכלו לשוחח עם בוגריו. מאחר שאין עדות אמינה ונאמנה יותר מאשר עדות שמיעה ממקור ראשון – אתם מוזמנים ליצור קשר, באמצעות מוסדות הלימוד המציעות קורסים בנושא זה, עם אחדים מבוגריהם. הם שיעידו. הם שיגידו. והם, כמשוער, ישכנעו אתכם.

בוגרי קורס MCSE – לב הארגון וליבתו:
רשת המחשבים של כל ארגון זקוקה לא רק לאיש תחזוקה שוטפת, אלא למי שיעשיר וישדרג אותה, מי שיפתור בעיות המתגלעות במהלך פעילותן וייתן מענה מיידי לצרכים המתעוררים בשטח. קורס ייחודי זה מכשיר ומסמיך  אתכם לעבוד בתחום מערכות הרשת.

מועמדים לתחום התכנות יכולים למצוא בקורס זה לא רק אתגר אלא עניין מקצועי, באשר הוא מעשיר אותם בידע חשוב מאין כמוהו בתחום תכנות מערכות ההפעלה של הארגון, בהבנת אופן הפעולה של ממשקי התקשורת ושל שרתי המחשבים.

מי שמופקדים על תחזוקת רשת מחשבים ועל אבטחת המידע בה חייבים להיות בעלי ידע מקיף ומעמיק. האחריות המוטלת עליהם במסגרת העבודה היא עצומה.

במהלך הקורס נלמדים הנושאים הבאים: מבוא למערכות ההפעלה השונות של חברת מייקרוסופט (אשר תעודות ההסמכה של בוגרי הקורס מוענקות מטעמה), חומרה, מבוא לתקשורת מחשבים-  תשתיות ורשת, תכנון והקמה של רשתות משלובות שרתים, איתור תקלות, ניהול משאבים, הכרת תוכנות נלוות,  ובחלק מהקורסים – פרויקט גמר: הקמת רשת וניהולה.

יש תחומי לימוד, אשר הביקוש לבוגריהם הוא מתמיד ואף נמצא במגמת עלייה. לימודי mcse הוא אחד מהם. אם אתם עדיין זקוקים עידוד ולחיזוק הנטייה שלכם לבחור בתחום זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here