מחפשים ללמוד מקצוע אטרקטיבי שיאפשר לכם לשלב בין עבודה מיד עם סיום הלימודים ובין אהבתכם למחשב? קורס Dot net יכול להתאים לכם. אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על תכני הקורס ותנאי הקבלה מלאו את הטופס המיועד.

התפתחות הטכנולוגיה מעלה את הביקוש במקומות עבודה רבים לאנשים בעלי ידע והכשרה מתאימה בתחום התכנות. אם גם אתם מעוניינים לרכוש את הידע שיאפשר לכם לפתח מערכות מורכבות ולקדם פרויקטים הדורשים ניסיון בתחום, היכרות עם מערכת Dot net תסייע לכם להשתלב במקומות עבודה אטרקטיביים.

מכוונים גבוה? מקומכם איתנו! נשמח לצרף גם אתכם לרבים שסיימו בהצלחה את הקורס וכבר השתלבו במקומות עבודה רבים ומרתקים מיד בסיום הלימודים. אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אתם, רק צריכים להשאיר פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם.

מה לומדים?
תכנית הלימוד בקורס Dot net נועדה להכשיר אתכם כמתכנתים באחת מחברות ההיי טק ולהכשיר אתכם לבנות אפליקציות שונות באינטרנט או במערכת הפעלה של חלונות. הלימודים כוללים קורסים שונים, במהלכם תלמדו בין היתר את יסודות התכנות בסביבת דוט. נט, שפות תכנות מתקדמות , כיצד לתכנן מערכות מידע ארגוניות וכיצד לפתח אפליקציות סלולאריות.

למי הקורס מיועד?
הלימודים כוללים הרצאות פרונטאליות שיועברו על ידי מיטב המרצים בתחום וכל תלמיד יידרש לתרגל את החומר הנלמד באופן מעשי בכיתה ובבית. הקורס מיועד לכל מי שיש לו רקע קודם בתכנות או לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית. אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים רבות והמשכורת גבוהה במיוחד לבוגרים המצטיינים בתחום.

אז אם החלטתם להעמיק את הידע והניסיון שלכם במטרה להשתלב באחת מחברות ההיי טק הגדולות אתם מוזמנים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים המפורטת בקורס ועל אפשרויות התעסוקה המגוונות בסיום הלימודים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here