אם אתה גרפיקאי, אדריכל או אנימטור המעוניין לשפר את יכולותיו, אם אתה סטודנט במקצועות האדריכלות והעיצוב ואתה מעוניין לבלוט מעל כולם – הגעת למקום הנכון! מלא את פרטיך בטופס המצורף ונחזור אליך עם המידע הרלוונטי במיוחד בשבילך!

הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית, הציבו את המחשב ככלי עבודה מספר אחת ברוב תחומי החיים. במקצועות העיצוב והגרפיקה, אשר נסמכו רבות על כישורי ציור ורישום, כמעט שלא תראו שרטוטים ידניים כמו בימים עברו. תוכנות המחשב תפסו את מקום הנייר, העיפרון והסרגל. קיימות בשוק תוכנות רבות לשרטוט, מידול ואנימציה, אך כל מומחה בתחום יוכל להעיד כי תוכנת 3D Max
מבית Autodesk היא מהמובילות והחזקות בתחום.

אז אם גם אתה רוצה להיות תותח במודולים, אם אתה מעוניין ליצור סרטים ומולטימדיה באיכות הגבוהה ביותר בשוק, קורס 3D Max הוא התשובה בשבילך! טובי המעצבים והאדריכלים כבר בחרו בה, הצטרף גם אתה אליהם! השאר את פרטיך באתר ואנו כבר נדאג לשאר.


מה נלמד בקורס?

הקורס יעניק לכם את היכולות והכלים הנדרשים ליצירת סביבה תלת ממדית, בה תוכלו לעצב, לתכנן ולברוא עולם משלכם! תלמדו ליצור מודלים פשוטים ומורכבים, לייצר טקסטורות שונות, לתכנן את התאורה הנדרשת, תוכלו ליצור סרטי אנימציה, הדמיות, רינדורים ותמונות פוטו – ריאליסטיות.

האם דרוש ניסיון?
לא! אין כל צורך בניסיון ראשוני בתוכנה או בתוכנות אחרות, ניתן לבחור קבוצת מתחילים מהבסיס וקבוצות מתקדמות יותר. כל אדם יכול ללמוד את התוכנה וליצור הדמיות לבעלי המקצוע האחרים! וכמובן אנשי מקצוע וסטודנטים שרוצים להעמיק את ידיעותיהם ולשפר את יכולותיהם הטכניות והעיצוביות – אדריכלים, מעצבים, אנשי עיצוב גרפי, אנשי פרסום, טלוויזיה או קלנוע, מעצבי פנים ועוד!

בימינו השוק מוצף תוכנות שונות, קורסים והדרכות, אבל אין ספק כי קורס 3D Max הוא הקורס בשבילכם. קורס כולל ומקיף ללימוד תוכנה מתקדמת של חברת Autodesk המובילה בתחומה!

הצטרפו עוד היום למעצבים המובילים בתחומם! הירשמו לקורס 3D Max ותופתעו לראות את כישוריכם ויכולתכם בתחום התלת מימד. מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ביותר ללימוד התוכנה המובילה ביותר בתחום המידול והאנימציה! נסו והיווכחו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here