אדריכלים ומעצבים, נאלצים לעבוד עם אינספור תוכנות על מנת לקבל את כל החומר הדרוש.  מתסכל, נכון?! ואם נספר לכם שיש תוכנה אחת שאיתה תוכלו להכין הכול, החל מתכניות, חתכים, חזיתות ועד הדמיות תלת ממדיות וכתב כמויות? נשמע טוב? מלא את פרטיך באתר והטוב הזה יהפוך במהרה לשגרת העבודה היומיומית שלך!

כל אדריכל יודע, תכנון הוא לא תהליך פשוט. מענה על כל דרישות הלקוח ורעיון מעניין וחדשני הם רק ההתחלה. אח"כ  מגיעה העבודה האמיתית. שרטוט תכניות וחתכים, תכנון ושרטוט חזיתות ופרטי בניין, הכנת כתב כמויות, הדמיה במקרה הצורך. לא רק שהעבודה רבה אלא כשנדרש שינוי קטן הוא משפיע על כל תהליך העבודה ושוב נוספת עבודה רבה, ושוב ושוב ושוב…

הצטרפו עוד היום ללימודי קורס רוויט – התוכנה שתעשה לכם סדר בבלגאן! התוכנה שעובדת בשבילך! היחידה שבה כל שינוי נעשה פעם אחת בלבד ומשפיע על כל השרטוטים! היחידה שיכולה ליצור פרטי בניין בקנה מידה שונים לבד! מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס המצורף ונציגנו יחזור אליך עם כל הפרטים.


קצת על תוכנת רוויט Revit

תוכנה קלה ונוחה לתפעול אשר תקצר את זמן העבודה ותייעל אותה! בתוכנת רוויט ניתן מהשלב הראשון לתכנן בתלת מימד – לראות ולהבין את המראה הכולל. מהמודל שיצרנו נוכל לייצא תכניות, חתכים, חזיתות, פרטי בניין, כתבי כמויות ורשימות והכול בלחיצות כפתור בלבד! וכמובן ניתן להפוך את המודל להדמיה פוטו-ריאליסטית ברמה גבוהה ביותר.

שפרו את יכולותיכם ועבודתכם והצטרפו אל משרדי אדריכלים רבים שכבר השכילו להבין – הירשמו לקורס רוויט ותלמדו גם אתם את תוכנת המחר! חסכו זמן יקר, וזמן הרי כולנו יודעים, שווה כסף! אז קדימה, השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית שלא תתחרטו לרגע שקיבלתם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here