אם אתם חובבי אינטרנט ועיצוב ומעוניינים לשלב בין התחומים, קורס פלאש הוא בדיוק עבורכם. לפרטים נוספים על תוכנית הלימודים ועל אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים נשמח אם תמלאו את פרטיכם האישיים בטופס המצורף ונשוב אליכם עם כל המידע בהקדם.

תוכנת הפלאש היא תוכנת מחשב, המאפשרת למשתמשים בה לעצב אתרי אינטרנט ולשלב בהם קטעי וידיאו, גרפיקה מתקדמת וקטעי סאונד ואנימציה. היכרות עם התוכנה תיתן לכם ידע רב באחד התחומים היותר מבוקשים היום באמצעי המדיה השונים ותאפשר להם להשתלב במגוון מקומות עבודה אטרקטיביים בסיום הלימודים.

אז אם אתם עדיין מתלבטים אתם מוזמנים לבוא לפגישת היכרות במהלכה תשמעו ממיטב המרצים שלנו מהם התכנים המועברים במהלך קורס פלאש. אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפונית או להשאיר שם וטלפון לחזרה בטופס שבאתר.

מה לומדים בקורס?

תוכנית הלימודים למתחילים כוללת היכרות עם תוכנת הפלאש- איך מתקינים אותה ואיך משתמשים בה. בהתחלה תלמדו כיצד עובדים עם התוכנה, איך משתמשים בכל כלי העיצוב והציור, כיצד מוסיפים קטעים של וידיאו וסאונד ועוד.

קורסים מתקדמים יותר ילמדו אתכם איך לתכנן סרטוני אנימציה באופן עצמאי, איך לתכנן ולעצב ממשק מתקדם, איך ליצור אתרי אינטרנט בעזרת התוכנה ואיך ליצור מגוון אפליקציות המיועדות לטלפון הסלולארי בעזרת תוכנת הפלאש. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב במקומות עבודה רבים הדורשים בעלי מקצוע שיודעים לעבוד היטב עם תוכנת פלאש.

למי הקורס מתאים?
קורס פלאש למתחילים מיועד לכל מי שמעוניין להכיר את תוכנת הפלאש בצורה קצת יותר מעמיקה. יש צורך לדעת לעבוד עם מחשב ועם האינטרנט ונדרשת שליטה טובה בשפה האנגלית. אם סיימתם את קורס המתחילים ואתם מעוניינים להתקדם הלאה ולרכוש ידע נוסף אתם יכולים להירשם לקורס מתקדמים וללמוד כלים מתקדמים יותר בנושא.

אם אתם מעוניינים לרכוש ידע וניסיון בתחום נדרש, המשלב יצירתיות והבנה במחשבים אתם מוזמנים להצטרף לבוגרים הרבים שרכשו את הידע והניסיון וכבר עובדים במקומות עבודה מעניינים. אם אתם רוצים לקבל את תוכנית הלימודים המלאה ואת שעות הלימוד המדויקות השאירו פרטים באתר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here