אדריכלים, מעצבים מהנדסים וסטודנטים, הצטרפו עוד היום להצלחה! שפרו את יכולותיכם בעזרת התוכנה הפשוטה והידידותית ביותר הקיימת בשוק למידול תלת מימד. בתוך זמן קצר תוכלו לייצר הדמיות ברמה גבוהה שלא תאמינו שיצאו תחת ידיכם! מלאו את הטופס המצורף ונציגנו יחזור אליכם עם כל הפרטים.

תוכנות המחשב הרבות המציפות היום את השוק בכלל, ואת זה של תחום העיצוב בפרט, יכולות בהחלט לבלבל. כיצד נדע איזו תוכנה היא הטובה ביותר? ואיזו היא הפשוטה לתפעול? כיצד נלמד אותה? קורס סקצ'אפ עונה על כל השאלות! בקורס תלמדו את התכנה הפשוטה והקלה לשימוש, אך יחד עם זאת מהמתקדמות בשוק.

אז אם אתה רוצה לשפר את יכולת העבודה מול הלקוח, את זמן התכנון, את ההגשות בלימודים, אתה במקום הנכון! תוך זמן קצר תשלוט בכל רזי התוכנה ותראה את עבודותיך משתפרות לבלי היכר! כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואנו נקשר אותך לקורסים המתקדמים והמובילים בשוק.

ההדמיות המקצועיות שתיצרו תוך זמן קצר בלבד ישפרו את יכולת התכנון שלכם, את ההגשות והפרזנטציות וכמובן את העבודה מול הלקוח – אשר יוכל להבין ולראות מה התוצר הסופי שצפוי לקבל ובכך תמנעו מאי הבנות ושינויים בהמשך.

אז מה ניתן לעשות עם התוכנה?
באמת שהכול! תוכלו ליצור מודלים, מהפשוטים ועד המורכבים ביותר! תוכלו לעצב מוצרים מכל תחום – ריהוט, כלים, צעצועים, כלי תחבורה ועוד. בתחום האדריכלות תוכלו ליצור כל מבנה – מווילה פשוטה ועד הפנתיאון, מבניין פשוט ועד מגדלי עזריאלי. בעזרת התוכנה תוכלו לדמות את מיקום השמש והצל ולתכנן מבנים בבנייה ירוקה המתחשבת בתנאי האקלים והסביבה!

ומה עושים עם המודלים?
בקורס סקצ'אפ תלמדו כיצד ניתן לשלב את תוצרי התוכנה עם התוכנות המובילות בשוק , כיצד לייצא ממנה קבצים לתוכנות רינדור כמו VRAY ולייצר הדמיות פוטו-ריאליסטיות מדהימות! איך ליצור טקסטורות שונות וסוגי תאורה שונים אשר ישפרו את איכות ההדמיה. בנוסף תלמדו כי ניתן לייצא מהתוכנה קבצים לתוכנות אוטוקאד, פוטושופ ועוד. למעשה – תכנת סקצ'אפ תלווה אתכם משלב התכנון הראשוני ועד התוצר המוגמר.

אז הצטרפו עוד היום למעצבים והאדריכלים המובילים, הירשמו לקורס סקצ'אפ ותלמדו גם אתם את התוכנה הטובה, הפשוטה והמובילה הקיימת היום בתחום המידול התלת מימדי. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here