מעוניינים ללמוד מקצוע מבוקש ולשלב בין עבודה מעניינת לבין האינטרנט? אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות קורס דרופל אתם מוזמנים למלא את הטופס באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם כל המידע לגבי תוכנית הקורס ותנאי הקבלה.

דרופל היא שם של תוכנה חופשית, המאפשרת לבנות ולנהל אתרי אינטרנט. היתרון הגדול של תוכנת הדרופל היא העובדה שמדובר בתוכנה שלא עולה כסף ולכן, כל מי שרוצה ויודע להשתמש בה, יכול לעצב אתרי אינטרנט שונים בקלות. מכיוון שהיום רבים מבקשים לפתוח אתר אינטרנט על מנת לקדם את העסק שלהם לדוגמא, יש ביקוש רב לכל מי שיש לו רקע בתחום.

אל תישארו מאחור! אם אתם אוהבים אינטרנט ומעוניינים להתפתח בתחום דינאמי ומאוד מבוקש בשוק העבודה של היום, מקומכם איתנו, בקורס הדרופל. לכל שאלה אודות חומר הלימוד ומחירו השאירו את פרטיכם האישיים באתר והמידע המבוקש כבר בדרכו אליכם.

מהי תוכנית הלימודים?

תכני הקורס כוללים הרצאות בנושאים שונים ומגוונים. בין היתר תלמדו מבוא לאינטרנט, כיצד בונים אתרי אינטרנט, כיצד מעצבים תכנים באתר, כיצד מקדמים תכנים באינטרנט ותלמדו כמובן להכיר את מערכת ניהול התוכן המתקדמת, דרופל.

תנאי קבלה לקורס:
על מנת להתקבל ללימודים אתם צריכים להיות בעלי רמה טובה של אנגלית, בעיקר בהבנת הנקרא, לדעת כיצד מפעילים וכיצד עובדים עם המחשב וכמובן לדעת כיצד עובדים עם האינטרנט. אם אתם עונים על התנאים האלו ומעוניינים להתקדם הלאה בתחום דינאמי ומרתק, קורס דרופל מיועד עבורכם.

אפשרויות תעסוקה:
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל תנאי הקורס בהצלחה, תוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה מכיוון שרבים מחפשים מישהו שיבנה ויתחזק בעבורם את אתר האינטרנט שלהם. ההיכרות עם דרופל תסייע לכם לתחזק ולשדרג גם את האתר שלכם במידה ויש לכם כזה.

אם אתם מעוניינים לעשות הסבה מקצועית או ללמוד תחום מבוקש בשוק העבודה, אתם מוזמנים להגיע לפגישת היכרות אשר במהלכה תשמעו את כל הפרטים הרלוונטיים הקשורים לתכני הקורס, תנאי הקבלה ואפשרויות התעסוקה העומדות בפניכם בסיום הלימודים. נשמח לצרף גם אתכם לבוגרים הרבים אשר סיימו בהצלחה את הקורס.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here