מעוניינת במקצוע לחיים? רוצה להדריך ולהיות עוגן לנשים בהיריון? קורס דולות זו התשובה! שילחו את הטופס המקוון ואתן בדרך להגשים חלום! על ידי מילוי פרטיכן תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מלא על הקורסים המובילים בתחום.

אם תמיד חלמת לתמוך בנשים במהלך ההיריון, ברגעי הלידה המרגשים ובימים שלאחר הלידה קורס דולה הוא תחום הלימודים עבורך. רק אצלנו תקבלי את ההכשרה המתאימה על מנת שתוכלי להיות שותפה במסע המופלא של תמיכה באישה ההרה ברגעים הקסומים ביותר שלה.

תפקיד הדולה הינו תומכת לידה. מלווה את היולדת לאורך תקופת ההיריון, במהלך הלידה וגם לאחר מכן. חשיבותה של דולה בליווי היריון הוא לאין שיעור. נוסכת ביולדת ביטחון והרגשה טובה, מעודדת אותה וממריצה אותה לעשות את הטוב ביותר עבורה ועבור תינוקה.

בואו להיות חלק ממקצוע מספק, מרגש ומיוחד במינו, תומכות לידה, מקצוע מרתק ביותר. לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר ללא תחרות צרו עימנו קשר ונציגינו ישובו אליכם עם מועדים, מחירים וייעוץ מקיף ללא התחייבות.

הדולה מלווה את בני הזוג, או את האם בלבד, ומסייעת בשאלות ולבטים, תזונה במהלך ההיריון, פעילות גופנית. היא משמשת עוגן וחוסן נפשי לעיתים לאישה.

למי מיועד הקורס?
קורס דולה מיועד לנשים המעוניינות לתמוך ולעזור לנשים אחרות וללוות ולייעץ להן לאורך המסע הארוך והקסום של ההיריון והלידה. אז אם ניחנת ברגישות וברצון לתת עצות ולתמוך בבני הזוג בהתלבטויות הרבות הקשורות להיריון וללידה ובסבלנות לענות על מגוון השאלות מקומך איתנו.

נושאי הלימוד:
תוכנית הלימודים מגוונת ועשירה במהלכה תלמדי על האנטומיה והפיזיולוגיה של אישה בהיריון, מהם שלבי הלידה, מעקב היריון תקין והיריון בסיכון, איך משככים כאב בלידה, תפקיד הדולה בלידה בבית חולים ובלידת בית, טיפול ראשוני בתינוק, הנקה ותזונת התינוק ועוד נושאים רבים ומעניינים .

מתכונת הלימודים:
הקורס מתקיים במתכונת של הרצאות פרונטאליות בשעות הבוקר או אחר הצהריים לפי בחירתך שיועברו על ידי דולות מנוסות וותיקות. בנוסף לכך, ישנם מספר ביקורים בחדרי לידה והתנסויות מעשיות בהדרכה של דולות ומיילדות מנוסות.
לימודי דולה:
ראשית הלימודים מיועדים לנשים אשר אוהבות לתמוך ולסייע, בעלות ביטחון עצמי היכולות לעודד ולתמוך בשעת מצוקה או בשעת הצורך בהן. על מנת לבחור את המקום הטוב ביותר עבורך חשוב לברר שעות לימוד, מחירים, משך קורס דולות, עומק הלימודים, אפשרויות תעסוקה לאחר הלימודים.

תפקידה של הדולה היא לסייע לבני זוג לעבור בהצלחה ועד כמה שאפשר ברוגע תקופה יפה זו בחייהם – היריון. על ידי מתן עצות ותמיכה במהלך ההיריון ולאחריו. קורס דולות מעניק לכם הסמכה לעסוק בתחום.

לומדים להיות דולה:
הלימודים בקורס אינם מעניקים ידע או סמכות של רופאה או אחות מוסמכת. עבודת הדולה היא במקביל לשירותי הרפואה והצוות הרפואי,ואין היא באה להחליף מי מהם. היא תוכל לעזור ליולדת במהלך הלידה או בזמן הצירים לגבי משככי כאבים למיניהם, זרזי לידה וכל מיני הליכים רפואיים אשר היולדת במצבה הלחוץ  לעיתים אינה מרוכזת מספיק כדי לבחור מה הכי טוב עבורה. ומה סוכם במהלך ההיריון לפי בחירת האישה, לעיתים נוצרים מצבי לחץ מצד הצוות הרפואי והדולה מרגיעה את שני הצדדים לעיתים ומגיעה לעמק השווה ובראש ובראשונה לטובת היולדת ועוברה.

אם ברצונך ללמוד מקצוע לחיים המלווה בתמיכה וסיפוק עצום – הירשמי כבר עכשיו ושלחי את פרטייך בדף בטופס המצור,! נציגי מוסדות הלימוד המובילים בתחום הדולות יצרו עימך קשר מייד עם קבלת הפנייה ויציעו לכם את הקורסים הטובים ביותר, הנחות ומבצעים למועדים הקרובים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here