כאן תוכלו למצוא מידע ויועצים בתחום לימודי אקסל, החל מהשלב הבסיסי ביותר. אם שמעתם פה ושם את השם אקסל אבל לא ידעתם במה מדובר- זה המקום וזה הזמן לקבל מושג. בהצלחה!

תוכנות אקסל היא אחת מתוכנות המחשב החשובות והשימושיות בתחומים שונים: הנהלת חשבונות, ניהול מסדי נתונים, עסקים, ניתוח דוחות, הכנת תרשימים וגרפים ועוד. זו תוכנה המאפשרת לצקת נתונים בתבנית המאפשרת לשלוף אותם בקלות.

ניתן ללמוד תוכנת אקסל ברמות שונות. על חשיבות התוכנה ניתן ללמוד מריבוי הפונים ללמוד אותה. תוכנת אקסל מסייעת ליצירת גיליונות חישובים, לניהול מסדי נתונים, לעריכת תרשימים וגרפים, לניתוח דוחות, לרישום מלאים ועוד.

לימוד אקסל ייעודי, לפי צרכי הלקוח, יאפשרו לכם להפיק ולמצות ממנה את מלוא התועלת לכם ולארגון שבו אתם עובדים. לפרטים – צרו קשר באת ברגע זה!

לימודי אקסל יכולים להיעשות במרכזי לימוד, שאליהם תוכלו להתוודע באמצעות מילוי הפרטים האישיים שלכם בממשק החיפוש היעיל והשימושי (ספקי שירות יחזרו אליכם בתוך מזן קצר און ליין), או, לפי הזמנה ותיאום, במקום שבו נוח לכם ללמוד.

מה לומדים במסגרת לימוד אקסל:
נוסחאות לחישובים שונים כגון משכנתאות והלוואות, תרשימים להצגת נתונים באופן המותאם לשימוש הייעודי, כלים לניהול מסדים של נתונים שבאמצעותם ניתן לסנן ולמיין את המידע באופן המקל על העברתו לזולת, כלים לבדיקה, למעקב ולתיקון שגיאות, כלים המאפשרים לנתח את הנתונים ולהבין את הקשר ביניהם, שילוב תוכנת אקסל עם תוכנות אחרות כגון WORD ומצגות שונות. בשלבים מתקדמים נלמדים יישומים ופונקציות מורכבות של התוכנה.

בקורסים השונים של לימוד אקסל מוענקים טיפים המסייעים לעבודה קלה ואפקטיבית עם התוכנה. חשוב לציין, כי ניתן ללמוד את התוכנה באתרים שונים ברשת, אבל סביר להניח כי רבים מכם ייזקקו למורים לצורך לימוד יסודי שבו מפנימים ומטמיעים את החומר הנלמד בשורה של תרגולים והתנסויות.

תוכנה טכנית במהותה:
לתוכנת אקסל יש פונקציות רבות. על מנת למצות את הפוטנציאל הגלום בה חשוב ללמוד אותה ביסודיות, מהחל ועד כלה. היא מאפשרת כתיבת מערכת שעות (מומלצת לסטודנטים ולמורים), ניהול מושכל ומבוקר של מלאי בחנויות.

לימוד אקסל עצמי באמצעות סרטוני הדרכה:
לימוד באמצעות סרטוני הדרכה משול ללימוד בתלת מימד, מאחר שהוא מוסיף מימד חשוב שחסר למי שלומד באמצעות חוברת. הסרטונים עוסקים בתחומים וביישומים השונים של התוכנה ובהם: צעדים ראשונים, חישובים, תצוגות שונות של נתונים, כלים מיוחדים תוכנה, עיצוב תאים, נוסחאות ותרשימים, שימוש בידית המילוי, שורות ועמודות, פונקציות מהירות, סינון נתונים ואימותם, עבודה עם גיליונות, פונקציות סטטיסטיות ועוד.

ייתכן כי לצורך המטרה שלשמה אתם רוצים או זקוקים ללמוד את התוכנה לא יידרש מלוא הידע ואף לא שליטה בכל אפשרויות התוכנה, לכן כאשר אתם מבררים מקומות ומסגרות לימוד של תוכנת אקסל חשוב שתיידעו את המורה על אודות הרצון או הצורך שלכם, על מנת שתוכלו להפיק מהלימוד את המיטב.

לימוד תוכנת אקסל יפשט, יקל וייעל את החיים. חסל סדר ניירות מבולגנים, כלומר תחילתו של סדר באמצעות קליטת נתונים ושמירתם בתוכנת אקסל. נשמח לספר לכם את כל המידע הרלוונטי על לימוד התוכנה החשובה והשימושית – אקסל, לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר באתר ברגע זה!

שיתוף
מאמר קודםקורס JAVA
מאמר הבאקורס CCNP

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here