הרצל צדק. אם תרצו אין זו אגדה. לימוד בקורס הכנה לקראת המבחן הפסיכומטרי אתם עשויים לשפר את היכולת שלכם וממילא גם את הציון. לפרטים צרו עמנו קשר באתר כעת!

העתיד שלכם חשוב יותר מהכול. אך בכדי לעשות הכול על מנת שהוא יהיה זוהר ומבטיח, צריך לתכנן אותו כבר בשלבים מוקדמים בחיים; בתקופת הלימודים בבית הספר התיכון, בצבא, באוניברסיטה וכו'. לא משנה מה רוצים ללמוד ומה הכוון, כולם יודעים שבלי פסיכומטרי יהיה קשה להשיג את העתיד הורוד שכולם מבקשים.

אם תשאלו רבים שעברו את מסלול לימודי פסיכומטרי הם יעידו ויגידו שמדובר ב"תעשייה שלמה"; בפס ייצור להכשרת מועמדים לבחינה והכנתם באופן מיטבי לקראתה. לימודי פסיכומטרי מאפשרים להתכונן לקראת המבחן הארצי באופן שמאפשר להקיף את כל חומר הלימוד, להתנסות במתכונת בחינה באמצעות סימולציות שונות.

האם גם אתם מסוגלים 'לגרד' את סף 700 הנקודות? שאלה זו לא תישאלו במבחן הפסיכומטרי אבל בקורס ההכנה לקראתו במסגרת לימודי פסיכומטרי תוכלו לקבל תשובה מעשית עליה!

פסיכומטרי – לשיפור היכולת:
קיימות מתכונות לימודים שונות לקראת המבחן הפסיכומטרי. מי מכם שיעדיפו לבחור בקורס הכנה במוסד לימודים רשמי יקבלו ערכים מוספים רבים שעשויים לסייע להם להצליח בבחינה: לימוד מובנה, שיטתי ומרוכז בקורס ממצה ויסודי; מעקב וליווי אישי של המדריך גם במסגרת קבוצתית; אפשרות לאמוד למדוד את עצמכם ביחס לציון-המטרה שלכם; חיזוק היכולת והעצמתה תוך כדי מתן מענה לנקודות החולשה שלכם ועוד.

אפשרויות הלימוד מגוונות בשל ההיצע הרחב של מכוני ההכנה. לפני בחירה בקורס מסוים רצוי לעשות סקר שוק. מלאו את הטופס המקוון וקבלו את כל הפרטים והמידע הרלבנטי. מי מכם שזקוקים למסגרת ברורה ולמישהו "שיישב להם על הראש" – קורסי ההכנה במכונים השונים הם מסגרת מתאימה להם.

מומלץ לשוחח עם מי שלמדו והתנסו במסגרת המאומצת והתובענית, שבה אתם נדרשים למלא מטלות רבות בפרקי זמן קצובים ולהתנסות בסימולציות רבות, שבמסגרתן אתם עשויים להתמודד לא רק עם חומר המבחן המיועד אלא גם באווירה שבה הוא ייערך.

קורסי ההכנה אינם זולים אבל ראייתם על פי היחס עלות-תועלת מוכיח כי הם שווים את ההשקעה. תמורת הכסף אתם מקבלים חומר רב, משתתפים בשיעורים הפרונטאליים, יכולים להתקשר עם המדריך המנחה בכל שאלה ועניין.

קורס ההכנה היסודי כולל את כל שלושת התחומים (פרקים) שבהם נערך המבחן: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית, אנגלית. במסגרת הסימולציות מתנסים התלמידים במסגרת הזמן שתיקצב להם גם בבחינה. ההקפדה על לוח הזמנים הקבוע מאפשרת לכל תלמיד לבחון עצמו ביחס למטלות הנדרשות ולהתאים עצמו במהלך הקורס לדרישות המערכת.

ולסיכום- כל האפשריות

לימוד לפסיכומטרי בדרך הנכונה והיעילה יכולה למעשה לקבוע את שיעורי ההצלחה במבחן הפסיכומטרי והגדלת הסיכויים של כל מועמד להתקבל למסלול הלימודים האקדמיים שתמיד חלם עליו. ישנם מספר שיטות עיקריות ללימוד פסיכומטרי הכוללות לימוד עצמאי, לימוד עצמאי בקבוצות ולימוד בקורסים מאורגנים.

הכנה עצמאית לפסיכומטרי:
ישנם מועמדים רבים ללימודים אקדמיים המעדיפים להתכונן למבחן הפסיכומטרי באופן עצמאי וללא עזרה חיצונית מסיבות השמורות עימם. הכנה זו יכולה להוות בעיה היות ואין מי שיתקן טעויות, ייתן עצות ויסייע במידה ויש קשיים.

הכנה לפסיכומטרי באמצעות קורסים מקצועיים:
כיום יותר ויותר מועמדים ללימודים אקדמאיים מצטרפים לקורסי ההכנה לפסיכומטרי על מנת להגדיל את סיכוייהם להשיג במבחן הפסיכומטרי ציון גבוה ככל האפשר. היתרונות של קורסי ההכנה השונים בולטים וברורים לכל, הלימוד בדרגת קושי עולה, תרגול של שאלות ממבחנים קודמים, סיוע לתלמידים מתקשים, טיפים והמלצות מצוות מורים מיומן ומנוסה.

לא הכל טמון במחיר:
קורסי ההכנה לפסיכומטרי לא תמיד יקרים מאוד ניתן להשוות בין מספר בתי ספר מוכרים ברחבי הארץ ולקבל מחיר זול ושפוי, אם רק תשתדלו מעט.

הבחירה בידיכם, אבל נוכל להמליץ לכם היכן וכיצד כדאי לכם ללמוד לקראת המבחן הפסיכומטרי. אנחנו לא יכולים להבטיח לכם הצלחה מסחררת במבחן אבל נעשה הכול כדי לכוון אתכם למי שעשויים לשפר את הסיכויים שלכם לאין שיעור, אל תהססו השאירו פרטיכם האישיים באתר ברגע זה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here