אוהבים תיאטרון? רוצים להשתתף בהצגה הכי טובה? אתם כנראה מחפשים לימודי פסיכודרמה! נציגי מוסדות הלימוד מחכים לרישום שלכם לאתר! מלאו את הפרטים כאן באתר ונציגיהם יחזרו לפנייתכם עם ייעוץ מקיף, מחירים והנחות.

אולי שייקספיר הוא פסיכולוג?

לימודי פסיכודרמה מבוססים על זיכרונות העבר ויצירת חוויות הבאות לתקן מצבים עתידיים, הקניית ביטחון עצמי למטופלים, יצירת דרכי התמודדות ספונטניות. כל אלה ועוד הינם חלק מהותי בלימודים אלה ובשיטה הטיפולית של הפסיכודרמה. פסיכודרמה משלבת את הפסיכולוגיה עם כלים תיאטרליים. טיפול באמנות הינו תחת הקטגוריה של הרפואה המשלימה ומעניק לקהל המטופלים אפשרות אחרת, נוחה וגמישה יותר להתחבר לבעיות או למצוקות המעיבות על נפשם ודרכי טיפול שונות היכולות להועיל להם, ולפשר את אורח חייהם.

יישום טיפול הפסיכודרמה:

הפסיכודרמה פותחה על ידי יעקב לוי מורנו. שיטת הטיפול יכולה להיעשות בקבוצות מטופלים או בצורה פרטנית. הפסיכודרמה פותחת אפיק או תמונה היכולה להיות מציאותית ומספקת דרכים להתמודדות עימה, ועל ידי כך מביעים המטופלים רגשות, חששות, וחשיפה של עולמם הפנימי. המטופל נפתח היות ומדובר "בהצגה" או "המחזה" של סיטואציה מחייו ועם העמדה כזו הוא יכול להתמודד ועל ידי כך לטפל בעצמו. המטופל חווה מציאות מדומה בה הוא רואה וחווה את דרכי ההתמודדות, ומפתח במקביל ניסיון מעשי בסיטואציות עתידיות בהן עלול להיתקל וכיצד להתמודד עימן.

חולמים להיות בימאים? לעזור לאנשים? פסיכודרמה הינו התחום בשבילכם! דרכנו תמצאו את ההצעות המשתלמות ביותר ללימודים בתחום- דרך מוסדות הלימוד המובילים! 

עזרה הדדית:
קורס פסיכודרמה מעניק לסטודנטים אפשרות לראות במהלך עבודתם כמטפלים סוגים שונים של אנשים ומטופלים, ואף אולי לחוות דברים בעצמם במסגרת לימודי פסיכודרמה ובמסגרת עבודתם העתידית כמטפלים בתחום. ישנם מצבים בהם ממחיזים או מעמידים סיטואציה וכפועל יוצא נוצרת עזרה הדדית בין מטופלים העוזרים אחד לשני לעבור חוויות אשר מקשות על חייהם, הבאות לידי ביטוי בהצגה בה הם משתתפים במסגרת הטיפולית. לעיתים יש משחקי תפקידים בהם המטופלים לובשים את חזות האחר, ויכולים להסתכל מהצד על עצמם.

טיפול המתאים למגוון אנשים:
האפשרות לשליטה בספונטאניות התגובה, נותנת למטופלים ביטחון חדש עם התמודדות באירועים שהם חוו בעבר, ועל ידי כך בניית ביטחון נוסף בדרכי ההתמודדות שלהם עם אירועים שעלולים לקרות להם בעתיד. שיטת טיפול זו פונה לקהל הרחב וניתנת ליישום עם ילדים ונוער, נפגעי נפש, בעלי התמכרויות שונות ומגוונות, אוכלוסייה נורמטיבית, טיפול זוגי ועוד.

עזרו לעצמכם להגשים את החלום! הצטרפו למעגל הסטודנטים ההולך וגדל בלימודים בתחום פסיכודרמה! מלאו את הפרטים והבטיחו את מקומכם כבר עכשיו! מועדים, לימודים, הטבות וכל מה שאתם רוצים לדעת בשיחת טלפון אחת קצרה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here