אם אתם מעוניינים בלימודי נומרולוגיה – אתם ללא ספק במקום הנכון, כל המידע והפרטים החיוניים כאן באתר שיכניס אתכם לעולם מרתק של מספרים ומשמעויות נסתרות!

לימודי נומרולוגיה הם לימוד תורה המתבססת כולה על ניתוח של שם האדם ותאריך לידתו במטרה לאבחן את יכולותיו האישיות, אופיו, תכונותיו, תפקודו בעתיד והענקת הכוונה מקצועית במידת הצורך. קורס נומרולוגיה מקיף ומקצועי יעניק לכם את כל הכלים והידע המעשיים והתיאורטיים להבנת המשמעות המיסתורית הטמונה במספר של תאריך הלידה ושם האדם והוא ללא ספק פותח בפני הסטודנטים אפשרויות גדולות ומגוונות בין אם ברצונכם לפתח קריירה בתחום מרתק או להעשרה אישית בלבד.

כל מה שרציתם לדעת על לימודי נומרולוגיה:

ללמוד נומרולוגיה לא דומה לאף קורס אחר שלמדתם. הלימודים הם חוויתיים בהם מכירים לעומק את שיטת האבחון בתורת המספרים שבה כלי האבחון המרכזי הוא שם האדם ותאריך לידתו, על מנת לקבל מידע מקיף על האדם עצמו כגון: עולמו הרגשי, אופיו, כישוריו, התפתחותו האישית והשעה או העיתוי הנכון לו להגשמת ייעודו בעולם הזה.

הלימודים מרתקים מאוד ומשלבים בתוכם ידע תיאורטי רב לצד התנסות מעשית שבמהלכם מתרגלים את החומר התיאורטי הנלמד על תאריכי הלידה של המשתתפים האחרים. הלימודים מעניקים למשתתפים ארגז כלים שבעזרתו יוכלו להחליט עבור עצמם איזה מקצוע מתאים להם, מהי סביבת המגורים בשבילם ומהם מאפייני ההווה והעתיד לבוא עבורם.

תוכנית לימודים:

במהלכם של לימודי נומרולוגיה תלמדו נושאים תיאורטיים כגון: פירוש האותיות וכוחן, שמות האדם והסובבים אותם, נוסחאות נומרולוגיה, אותיות ומשמעותן הבריאותית, מפת התקופות, משמעות השנה האישית, הרמוניה בין השם לתאריך הלידה, התאמה זוגית, ייעוץ מקצועי, תאריך הלידה הלועזי והעברי, דומיננטיות מספרית ועוד.

הלימודים כוללים פן טיפולי ייעוצי – אבחוני שבמהלכם יכירו כל המשתתפים את המפה הנומרולוגית שבאמצעותה יוכלו לכוון את האדם שמולם לעשות שינויים ממשיים בחייהם.

למי מיועדים לימודי הנומרולוגיה?

לימוד הנומרולוגיה מיועד למעשה לכל המעוניין, לבעלי 12 שנות לימוד ולכאלה המאמינים בכל מעודם ביכולת הבלתי מעורערת של המספרים לחזות ולהעיד. הלימודים נועדו גם לאנשים רוחניים ומיסטיים המאמינים ומתחברים ליכולת של האותיות והמספרים לנבא את העתיד.

משך הלימודים:

ברוב המכללות הלימודים נמשכים על פני כ – 20 עד 30 מפגשים, באחרות נפרשים השיעורים על פני סמסטר אחד בלבד, הכל בהתאם למסלול הלימודים ולמכללה שבה הם מתקיימים. בסיום הלימודים מקבלים הבוגרים תעודת נומרולוג מוסמך המאפשרת לו לטפל, לייעץ, לאבחן ולנתח מטופלים.

אפשרויות תעסוקה מגוונות:

בוגרי לימודי נומרולוגיה יוכלו לרכוש מיומנות וניסיון במגוון רחב של מכונים ומרכזי מיסטיקה ברחבי הארץ ולקבל  את המיומנויות הנדרשות לצורך התמקצעות בתחום המרתק הזה. עבודה במרכזי המיסטיקה הללו תחשוף את בוגרי הלימודים שלנו למגוון רחב של מטופלים ותאפשר התמודדות ואבחון שונים עימם. בשלב מאוחר יותר עם קצת ניסיון והתמקצעות תוכלו לפתוח מכון עצמאי ולהתפתח בתחום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here