עולם האינטרנט והמחשוב מושך אותך? מחפש עבודה מאתגרת ומעניינת בה תוכל להפגין כישורי אמנות יחד עם יכולות טכניות? רוצה לעסוק בתחום אטרקטיבי ומוביל בעידן הטכנולוגי של ימינו? מלא את הטופס המצורף ונציגנו יחזור אליך עם כל הפרטים.

בעולם הווירטואלי בו אנו חיים, לתקשורת החזותית השפעה רבה. סרטונים, פרסומות, אתרי אינטרנט, משחקי מחשב ועוד – כולם מושפעים ומשפיעים על תרבות הצריכה שלנו. בעזרתנו תוכל ללמוד מקצוע שישלב את כל התחומים הרלוונטיים לעבודה ויצירה בסביבה הווירטואלית של ימינו: צילום, רישום, עיצוב, גרפיקה, אנימציה ועוד, ואת מיטב התוכנות הקיימות בשוק לעבודה ויצירה בתחומים אלו.

אז אם אתה נהנה לעבוד על מחשב, בעל ראש יצירתי, דמיון ויכולת תכנון, לימודי מולטימדיה – הם הלימודים בשבילך! בוא ללמוד מקצוע מהחמים והמובילים היום בשוק! בוא לרכוש מקצוע שהוא גם כיף גדול, בו תוכל לשלב את כישוריך יחד עם תחביבך! מלא את פרטיך ואתה בדרך.

מה זה מולטימדיה בכלל? 
מולטימדיה – כשמה כן היא, מאגדת בתוכה אמצעי תקשורת רבים ומגוונים. סרטים, הדמיות, אתרי אינטרנט, עיצוב גרפי, תמונות, סאונד, משחקים ועוד. המולטימדיה מקיפה ומלווה את כל תחומי חיינו ומשפיעה עליהם רבות וכך גם מי שעובד בתחום!

אז מה נלמד בפועל?
בלימודי מולטימדיה תרכשו את היכולת לעבוד בשלל תוכנות ליצירת תוצרים לאמצעי תקשורת מגוונים. תוכנות גרפיקה ועיצוב, תוכנות הדמיה ותלת מימד, תוכנות אנימציה, תוכנת סאונד, תוכנות לעריכת תמונות ווידיאו ועוד. בוגר הלימודים יוכל להשתלב במגוון תחומים וחברות – משרדי פרסום, חברות למשחקי מחשב ובניית אתרי אינטרנט, הפקות פרסומות וטלוויזיה, ואלו מהווים רק דוגמא קטנה.

אז אם אתם מחפשים לימודים מאתגרים, מעניינים ומגוונים בסביבה צעירה ודינאמית – כנראה שמצאתם! בואו להיות מעצבי המחר! בואו להפיק לתכנן וליצור! השאירו את פרטיכם באתר ואנו נדאג לכם למקצוע נחשק ומוביל עם המובילים והמתמחים בשוק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here