קרדיט: Pixabay

קורס חומרים מסוכנים הינו קורס אשר נועד להכשיר אנשים אשר מתעסקים עם חומרים בעייתיים העלולים לגרום סיכון לסביבה ולהם, לשם כך יש צורך בקורס ייחודי אשר יסביר לאנשי המקצוע אתם הסיכונים הכרוכים בשימוש בחומרים ואת הסכנות הצפויות במידה וקורה משהו, ואיך להתנהל עם החומרים, זאת אומרת אילו חומרי מיגון יש לשים, מה הן התכונות של החומרים המסוכנים ואיך בעצם להימנע מסיכונים ולעשות את המיטב על מנת לשמור על העובד ועל האנשים הנוגעים בחומרים בשלום, לשם כך תוכלו לפנות לחברת פז בטיחות אשר תספק לכם קורס חומרים מסוכנים ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על הדרכה נכונה והסברים מפורטים על כלל החומרים בין אם הנפוצים וגם הפחות נפוצים, והסבר על המגונים המיוחדים.

 

לחפוס בצורה מדויקת

קורס קשירת מטענים הינו קורס אשר ילמד אתכם לקשור בצורה נכונה כל מטען. אחד הדברים היותר מסוכנים והיותר מסובכים זוהי לא העמסת הפריט למשאית אלא דווקא הקשירה שלו, לשם כך יש צורך בקורס קשירת מטענים אשר יספק לכם את החפיסה הטובה ביותר בלי יותר מדיי התחכמויות, ועם שקט נפשי בשביל שתבינו בצורה הטובה ביותר איך קושרים כל מטען, עם מה קושרים, כמה קשירות נעשה ומהי הדרך הבטוחה ביותר להעביר כל מטען ממקום למקום. בקורס יעשה שימוש במרצים מעולים תוך הקפדה הסברים מפורטים של הקורס המלומד ועבודה מעשית.

 

אדם לכל מצב

תחזוקאי מטפים הינו אדם מוסמך ונציג מטעם הבטיחות מאש, משימותיו כוללות בדיקות תקופתיות ושנתיות, פתיחת קנקן המטפה, החלפת חומר ודחיסת גז. בקורס תחזוקאי מטפים יעבור הכשרה שתלמד אותו לזהות מקומות פוטנציאלים לשריפות. יתרונות וחסרונות של אמצעים שונים לפיזור שריפות, כמו כן תחזוקאי מטפים יכיר את כלל החומרים השונים שמשתמשים בהם לכיבוי שריפות ויבין אותם לעומק, הקורס הינו אורך 40 שעות, בשביל ללמוד את הקורס בצורה הטובה ביותר תוכלו לעשות זאת בפז בטיחות אשר מתמחה בקורסים השונים תוך הקפדה על צוות מקצועי אשר יעניק לכל אדם שמגיע אליה את מלוא תשומת הלב ואת מלוא הכלים על מנת להעשיר אותו מקצועית. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון:  04-8666499 ונשמח לעמוד לשירותכם לכל פנייה בנושא.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here