מעוניינים להגדיל ראש וללמוד משהו מעניין? רוצים מקצוע מתגמל ומאתגר? הנדסה גרעינית הוא בדיוק המקצוע עבורכם. לפרטים נוספים גלשו כבר עכשיו באתר!

הנדסה גרעינית הוא מקצוע מעניין ומבוקש במיוחד בשנים האחרונות כאשר מדברים יותר ויותר על הכורים האטומיים במקומות שונים בעולם ועל יצירת פצצה גרעינית. מי שלומד את התחום עובד בדרך כלל בכל מיני מתקנים שבהם מפיקים אנרגיה וכל מיני חומרים על ידי כל מיני ריאקציות גרעיניות.

אם תמיד עניין אתכם לעשות ניסויים בחומרים ולבדוק ממה כל דבר מורכב ומה עושים בכור הגרעיני, המקום שלכם פה אתנו. אם אתם מעוניינים להתקדם גבוה ולרכוש ידע מעשי שיאפשר לכם להשתלב בקלות במשרות נחשקות, אתם ודאי מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים ותנאי הקבלה. לכל שאלה אל תהססו! פנו אלינו באמצעות הטופס המיועד שבאתר ונשוב לפנייתכם בהקדם!

אז מה תלמדו בהנדסה גרעינית?

אין ספק שזהו אחד המקצועות המרתקים הכוללים בתוכו מכלול של נושאים הנוגעים לתחום הגרעין. תלמדו על : כורים גרעיניים, אנרגיה גרעינית, טכנולוגיה של הגרעין, הנדסת תוכנה, יישומים גרעיניים בתחום האונקולוגיה, רדיותרפיה, גרפיקה הנדסית, מכשור אלקטרוני ומכשור רפואי, תכנות, פיזיקה, אלגברה ליניארית, חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי ועוד תחומים מעניינים נוספים ורבים.

אנשים חושבים כי הכורים הגרעיניים משמשים בעיקר למלחמה והשמדה אך עובדה זו אינה נכונה הכורים הגרעיניים מיועדים בעיקר לייצור אנרגיה, לשימושים שונים ורבים בחקלאות, בטכנולוגיה וכמובן גם ברפואה.

אוהבים לחשוב קצת מעבר לקופסה? רוצים להכיר לעומק את כל מה שנעשה ומיוצר בכורים הגרעיניים ואיך דברים עובדים באמת במציאות? מקומכם אתנו. למידע מלאו פרטים בטופס המקוון באתר!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here